Alfa/ veikals Intrigue - Nekvalitativa jaka

Labdien!

Gribēju ar Jums padalīties par veikalu Intrigue, kas atrodas tirdzniecības centrā Alfa. Šaja veikalā nopirku jacinu par 28ls. Nākamajā dienā sapratu, ka viss zīmējums iet nost no jaciņas, kā arī sapratu to, ka 27ls ir izmesti vējā, tas ir, šīs preces cena neatbilst kvalitātei.
Kur gan man bija prāts pirkt tādu s*du..
Tāpēc uzmanieties no šī veikala. Rakstīts, ka preces nākot no Francijas, bet tāda sajūta, ka ne no turienes bet no jurienes.

J

B bite 26.02.2010

Da tā prece ir vis prastākā tirgus prece, to jau var redzēt pa gabalu - diegi karājas, lēts materiāls, nu karoče kvalitātes nekādas!!!

Z Zane 12.03.2010

Jaa, tieshi taa, kvalitaate vienkarsi nekaada, bet cenas liek it kaa audums no zelta taisiits, un tik kraapj pircejus.

Z Zane 23.03.2010

Apmainiiju preci sajaa veikalaa, bet tik un taa apmainiitaa prece pec otras vilksanas reizes zaudeeja savu kvalitaati, audums saveelaas, pat nemazgajot to. Taa kaa neiesaku tur neko pirkt, savaadaak taa bus lieka naudas mesana veejaa.. protams tas ir mans viedoklis, varbut citiem sis veikals patiik, bet tiesaam ne man!

D Diivaini 29.07.2010

Šajā veikalā pērku preces jau 5 gadu un esmu parasti apmierināta, bet gadās arī šis tas, kas nav kārtībā, kā piemēram, skaistiem mežģīnu svārciņiem pēc jau pirmās mazgāšanas ar rokām nāca ārā sīkas gumijas un ar katru reizi arvien vairāk. Lielākajai daļai preces nav ne vainas, bet arī pircējam ir jābūt pieredzei iepērkoties un tomēr vērīgi jāizvēlas, ko pirkt, ko nē.

Iegādājos jostu ar sprādzi love- neiesaku, tā locās un štrasa akmentiņi beigu beigās krīt ārā.
Auskariņi arī sadalījās daļās.

Šajā veikalā ir daudz skaistu apģērbu tieši sievietēm un meitenēm ar labu gaumi un smalkāku figūru

tā, ka turiet acis vaļā un vērīgi nopētiet vīļu kvalitāti un pārējo !!!

M Mariška 10.02.2012

bieži iepērkos šajā veikalā, pirku cepuri ar pūku, kad atbraucu mājās ieraudzīju ka pūka ir apdedznāta, dzīvotu rīgā aizbrauktu un atgrieztu to atpakaļ, kleitai diegi nāca ārā pēc pirmās vilkšanas reizes, a tā it ka viss ok, bet pagājušajā nedēļā gribēju nopirkt džinsus, uzvilku un izrādījās ka aizmugurē visām modelēm kur kabatas vīle iet šķībi, un kad bikses turi rokās pilnībā varēja redzēt ka no vienas kabatas līdz vīlei kadi 3 cm, bet no otrās kadi 1, 5 cm, t.k. tiešām skataties uzmanīgi ko pērkat, a tā drēbes tur tiešām smukas

B beano 10.02.2012

nu izskatās visai prasts veikals ( ņemot vērā tirgus paskata jostiņu ar kārtējo "Love", un tā skaitās, pēc Diivaini domām, laba gaume??)

P prodigieux 04.07.2014

Ужасный магазин!!! В основном вещи очень низкого качества, практически одноразовые. Пару раз покупала и каждый раз с браком: после стирки всё отваливается или вещь линяет. Если обращаешься с претензией, отказываются менять или отдать деньги.