www.sudzibas.lv Alfa tirdzniecības centrs Un tās skaitās atlaides?

T/c Alfa - Un tās skaitās atlaides?

Šodien vēlējos sev nopirkt kādu apģērbu ar atlaidēm.Interesanti, kādas skaitās tās atlaides, ja man, par nekvalitatīva auduma, kurš ķer klāt visādas pūkas un gružus jāmaksā 37 ls?Tipa esot no 45 ls nocenots.Pastaigāju gan pa ZARU, gan, MANGO, gan Vero Moda, gan CUBUS, nu pilnīgas lupatas un bezgaumīgi apģērbi tiek tirgoti, turklāt vēl par nenormālām cenām!!!

: :D 19.01.2009

Tad tupi maajaas un nepeerc neko! Vajak maaceet atrast labas un leetas lietas. Ja neproti, neapmeklee Alfu!

H hmm 19.01.2009

Tad jau bija jāraksta virsrakstā nevis T/C Alfa, bet gan - modīgo lupatu veikali, jo ir muļķīgi vainot Alfu pie tā, ka šajos veikalos nav, jūsuprāt, pienācīgu lupatu par extra cenām. Sanāk ļoti nekorekti pret T/C.

A ally 19.01.2009

Tad varbūtās aizej uz Stokmanu, tur ir lielas atlaides un kvalitatīvas preces..

D Daina 19.01.2009

Nu bet stocmani par 37 latiem tāpat sanāks viens dzemperītis!!! Cilvēks varbūt par 37 ls grib gan svārkus gan jaciņu gan džemperīto ko zem jaciņas paģērbt!!!

A ally 19.01.2009

nu nav gan tā, tur pa atlaidēm esprit džemperi pa Ls 9 nopirku..

U uh 19.01.2009

Nuuu, es gan piekritīšu. T/c uzspiež atlaides, tas liek nopelnītgribošiem veikaliem tā rīkoties. Un arī piekritīšu, ka cenas nekorektas.

ž Žaklīna 19.01.2009

Nesprotu, par 37ls grib nopirkt tik daudz-jaciņu, džemperīti utt.Tad jau ej uz humpalām iepirkties, ko tu meklē veikalā.

F feneks 20.01.2009

Es tomēr iepirkšos Vācijā.Tur tiešām ir reālas atlaides, nevis te 37 ls par vienu jaciņu prasīt.Toč stulbums!

J J 21.01.2009

Pilnīgi piekritu, nosauktajos veikalos reti kad var atrast skaistus, stilīgus apģerbus. Bet cenas šam pelēkam lupatām neatbilst.

M meitene 25.01.2009

es ar piekriitu, nauda ir bet kad eju pa veikaliem shiem, nu nevaru atrast neko taadu kas man traki iepatiktos, ja nu kas tiesaam ljoti iepatiikas tad cena ir astronomiska, bet taa visas dreebes liekas vienaldziigas un kaut kaa neizraisa sajusmu, lupatas vnk.

Z zane 13.03.2009

tapeec, ka lv vispar vaards atlaides ir tikai vaards, pabraukajot pa aarzemeem secinu, ka ja tur ir atlaides tad taas var saukt pa atlaidem, , , bernu dreebem te vispar ir kosmiskas cenas arii ar atlaideem...tad jau labaak humpalas!:)

I Inese 13.03.2009

Par 37Ls pat apenes nevar nopirkt! :) Tas ir smieklīgi- jūs gribat kvalitāti, bet negribat par to maksāt. Ja gribi superduper kvalitāti-tādu jaciņu, ko var 20 gadus nēsāt, tad esi gatava arī par to atbilstoši samaksāt.
Un vēl- es neticu, ka kāda no jums vēlas apģērbu nēsāt 10 gadus! Mode mainās ir sezonu, tāpēc arī kvalitātei nepievērš ražotāji lielu vērību. Tām, kurām apģērbs ātri noplīst varu ieteikt- izvēlieties atbilstošu izmēru savam augumam (cik nav redzētas resnules iespīlētas drēbēs) un audumu pareizi kopiet.

O Olga 29.03.2009

Atlaides princips ir tads, ka no sākuma cenu palielina, un pēc tam taisa tipo atlaidi, bet tā jau ir tas preces cena, kura bija pirms atlaides!!

S Shopaholic 08.04.2009

Oi, cik daudz un dazhaadu padomu... :)) tachu laikam piekritiishu tikai paaris komentaariem - par atlaideem aarzemees un par zemu cenu - zema kvalitaate.. :)

un nesakiet, ka veikalos nav atlaides... veel ZARA nesen bija izlikusi ieprieksheejo sezonu preces - vareeja nopirkt t-kreklus un dzemperus pa 1, 90/2, 50, bikses par 7, 90... vajag tikai pareizaa briidi skatiities, ko var nopirkt...

protams, ja ir izmisums un jaapeerk klasiskas bikses, jo vieniigaas vecaas ir noneesaatas, tad protams, ka gribas par zemu cenu un labu kvalitaati... :)) taa nu diemzheel nenotiek.. :)