T/c Alfa - Piespiedus darbs

T/C "ALFA" jau ilgaku laiku izmanto šajā centrā strādājošos pārdevējus nesavtīgām savām interesēm. Cenšoties panākt labākā tirdzniecibas centra nosaukumu Rīgā, pārdevējiem, kuri strādā šajā centrā, bet kuriem darba līgums ir slēgts ar tirdzniecibas laukumu arendējušo firmu, tiek piedāvāts parakstīt apakšlīgumu kurs nosaka necilvēciskus darba apstāklus - piem nedrīkst
atstāt pārdevēja vietu vairāk par trim reizēm dienā un ilgāk kā uz piecām minūtēm par reizi - lai izmantotu šo laiku ēssanai vai lai nokārtotu dabīgās vajadzības, par darba laika sākuma nokavēšanu tiek piestādīta soda nauda 200ls apmērā, Toties tad kad šajā centrā notiek kaut kādas akcijas, tad pārdevējiem bez papildus atlīdzības ir jātērē savs darda laiks, lai izdalītu ALFA REKLĀMAS ZETONUS izskaidrojot kas tie tādi ir un ko ar tiem var darīt, vai arī citādā veidā(varu nosaukt vēl desmit dažādus veidus) propogandētu T/C Alfa. Protams pārdevēji paraksta sos noteikumus, pretējā gadījumā pret viniem tiek rīkotas terora akcijas no ALFA apsardzes darbinieku puses, un protams visi baidās par darba vietas saglabāšanu kā arī nākošās soda naudas piestādīšana nav aiz kalniem...
Kurioza situācija - kāds veikala pārdevējs ienāca t/c veikalā savā brīvdienā. Apsardzes darbinieki vinu atpazina, ievērooja ka pie krūtīm nav KARTE ar pārdevēja uzvārdu, - rezultāts 20.-ls sods. Forši, tu pats nedrīksti savā veikalā pat brīvdienās iepirkties vai patīksmināties kā citi strādā>>>
Forši dzīvot Latvijā

E

. ...kl 27.01.2009

Tas ir netikai Alfā, bet arī visos citos tirdzniecības centros.

I ilze 28.01.2009

Boikotēt Alfu!

galigi cilveki jay sapisa sev pratu! nauda dara savu netiru darbu!!
butu ar mieru izgriest, tiem kas izdomaja necilvēciskus darba apstāklus, plausas vaj nieres un pardot central tirgu! laj cukas ir ar ko barot!

M Marx 28.01.2009

Ko jūs gribat, tas ir vistīrākais kapitālisms, kur kapitālists ekspluatē "algoto" pēc saviem ieskatiem. Diemžēl atbilstošās struktūras un atbildīgās institūcijas, kas to uzrauga aiztāv ne jau darba cilvēka intereses!

A Aldis 10.02.2009

Tā ir visos linstow.lv TC. Ir jābuut kārtības, es piekrītu, bet tas kas ir TC Alfa jau ir par mēru.

O oponents 07.03.2009

Kārtibai jābūt, tādēļ lielākās TC vietās nepieciešami kā minimums 2 x konsultanti - pārdevēji, lai varētu paēst utt...

. ....kl 07.03.2009

Jā, bet ja pārdevēja būdama viena, ...nu teiksim paģībst...viskautkas jau var gadīties...

A atrisini 08.03.2009

Ja nepatiik darbs Alfaa naac straadaat www.atrisini.lv.
Vislielaakais atalgojums Latvijaa!
Darbs no maajaam sev briivajaa laikaa!
Raksti [slēpt]@atrisini.lv

S sti 23.01.2010

jā, bet kad paši ienākam t/c iepirkties, gribam lai VISI veikali būtu atvērti un darba kārtībā... un tad nemaz nav žēl nabaga pārdevēju, kas jau 2h kā grib ēst vai nokārtoties. vai maz kāds apjēdz kāds īrējošiem veikaliņiem ir notiets tai "stulbajā" Alfā? 10-kārtīgs būtu maigi teikts, salīdzinot ar tādu pašu veikalu kaut vai uz barona vai čaka ielas.

C crazy 11.04.2012

pilnīgi piekrītu ar sūdzību!!!pati daudz ko biju dzirdējusi par linstow centru ALFA. centra vadītāju attieksme nekāda pret veikalu vadītājiem, saucās atnāc atrisināt problemu -vispirms tevi iz***zis par visu ko vien var, un tad pieklājīgi parādīs uz durvīm ar tekstu BRĪVI...biju šoka...strādāt briesmīgi!centra vadītāji izveidoja sev karalisti, kur valda viens cilvēks...nu visi zin par ko es)apsardze nekautrējoties prasa no restorāniem pusdienas, a pameģini pateikt NĒ uzreiz pretī- gribi es tuliņ atradīšu par ko tev uzlikt sodu?!bija vēl gadījums(tajā saucāma darbinieku ieejā)bija kaut kas noticis ar pikstuli, tak apsargs nevis uzspieda pie sevīm pogu, lai es mierīgu beidzot izietu, bet atvera durvis un saka izteikties normāliem lāmu vārdiem, nosaucot mani par stulbo..vīriešiem jebkura gadījumā jāpaliek vīriešiem, ko nevar pateikt par alfas apsargiem..šausmīgi negatīvas emocijas!!!tikai lai uzlikt sodu, drīz viskrutākā t/c alfa darbinieki vares elpot tikai speciālās vietās))))sviests..

B brise 22.07.2016

es sen vairs uz alfu neeju- nopīkst pīkstulis - skries tev pakaļ- tipa ko nofenderēji- labi ka vienmēr čeks bijis paņemts bet vienalga pretīgi ka publiski tev savs iepirkumu maiss jāatrāda un visi blenž tev virsū. nu jā- vairs no 2011 gada tur neeju.