www.sudzibas.lv Alfa tirdzniecības centrs Slidenās flīzes pie eskalatora

Alfa tirdzniecības centrs - Slidenās flīzes pie eskalatora

Nesaprotu, kādēļ jāflīzē grīda ar glancētā flīzēm pie ekskavatora. Ekskalators virzienā uz otro stāvu vistuvāk info centram. Šovakar es ar 3 bērniem pārvietojos augšup pa eskalatoru ko pieminēju iepriekš, rokās turēdama 2 gadīgo meitu, augšā sperot soli uz flīzēm slidu un krītu, pati veiksmīgi uz ceļa atsitos, kas ir visā visumā štrunts, bet meita tika piebremzēja, tomēr tā kā ir pietiekami smaga galvai pakausi tomēr atsita. Cerams viss būs labi, bet tomēr varētu šīm flīzēm kaut no IKEA nopirkt un uzlīmēt lentas, kas tās padara neslīdīgas. Nebija slapjas, man kājās bija zābaki ne špiļkas, stabils apavs un balsts uz pēdas, bet tomēr slīdēja.

15.02.2023

T taisnibascinitajs3 15.02.2023

Tātad tizlums tomēr iedzimst Jūs sakat?

Good Intentions 16.02.2023

Kapēc citi nekrīt?🤷🏼‍♂️

"glancētā flīzēm pie ekskavatora. Ekskalators virzienā" - jautājums paliek atklāts, ja grīda flīzēta pie "ekskavatora", tad kāpēc "pārvietojos augšup pa eskalatoru"?

T taisnibascinitajs3 16.02.2023

Agrāk tirdzniecības centros lika visādus modernus džipus, tagad jau ekskavatorus.