Alena Kabancuka - Krāpšana

Pasūtīju apģērbu no facebook apģērbu veikala, dolci shop, https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1607451652909750&id=1394941640827420
naudu vajadzēja pārskaitīt meitenei Alena Kabancuka, kas sava facebook profilā arī izplata apģērbu -

Paliku bez naudas un bez apģērba. Neticiet šai krāpniecei!

A Agrita90 21.06.2016

Tieši tāda pati situācija ne kleitas ne naudas!!!!! Neuzticaties šai krāpniecei!!!! Alena Kabancuka, ja tas ir viņai īstais vārds!!!!

J Jolanta Cernavska 06.09.2016

Tieshi tada pati situacija arii man! Cilveeki esi uzmaniigi... es jai uzkeros uz vinjas -Alena Kabancuka....rakstiiju facebook lapai par vinju, lai kaut ko dara ar vinjas dolci shop lapu,jo vinja krapj cilvekus uz lielam summam.

O Oksana 09.12.2017

Demziel man tada pati situacija. Parskaitiju naudu Alonai Kabancukai. Internet veikals kelly dress shop.