www.sudzibas.lv Aleksejs Potapovs īrnieks - krāpnieks

Aleksejs Potapovs - īrnieks - krāpnieks

Uzmanieties no īrniekiem - krāpniekiem Liepājā : Aleksejs Potapovs 250883 - un Karina Eihvalde o60581 - , ģimene ar 2 bērniem. Aleksejs Potapovs ļoti daiļrunīgs, kad jāmaksā par komunālajiem pakalpojumiem, lūdz, lai pagaida , jo sievai veikta smaga operācija slimnīcā, par ko atdoti visi ietaupījumi... Pie dzīvokļa īres, interesējās arī par dzīvokļa izpirkšanu un visu laiku atkārtoja, ka viņš nepiekrāps, jo viņam taču esot bērni un viņš neriskēs sabojāt savu labo vārdu... Kad bija sakrājies paliels parāds, aizbēga, pirms tam nomainot īres dzīvoklī atslēgas un saimnieks vairs netiek savā dzīvoklī. Ja kāds var sniegt ziņas (pret atlīdzību) par minēto cilvēku atrašanās vietu, lūdzu, dariet to...

J

D DeuX 28.03.2013

Pirms iemitināt īrniekus vajag:

1. Sastādīt līgumu.
2. Iekasēt drošības maksu, kaut vai uz mēnesi pa priekšu.
3. Izvērtēt ģimenes situāciju, nevis plēst no viņiem trīs ādas.

Ja arī atradīsiet, bez līguma un parādzīmēm neko nedabūsiet. Iesiet tiesāties, tur Jūs jau sagaidīs VID.

N Navaruizdomatniku 28.03.2013

VID piever acis, ja izīrē savu vienu īpašumu. Viņus vairāk interesē tie, kam ir vairāki dzīvokļi. Atbild jurists Jurijs Sokolovskis avīzē "Darīsim kopā" Nr 3(55) marts 2013.

D DeuX 28.03.2013

Navarim - Piekrītu, bet, šobrīd situācija ir tāda, kad viņi gatavi ķerties jebkuram sīkumam lai tikai iekasētu kaut cik naudiņas. Tiesā viņus atbalsta, jo viņi ir valsts struktūra.

Maddalena - Paši vainīgi, lai meklē un "izsit".