www.sudzibas.lv Aleksandrs Novikovs Narkotiku tirdzniecība

Aleksandrs Novikovs - Narkotiku tirdzniecība

Šis cilvēks jau gadiem Jēkabpilī izplata narkotikas (amfetamins, metamfetamīns, marihuāna) Pats arī lieto.Narkotiku reibumā vada automašīnu, motociklu.Nebaidās lietot šaujamieroci lai izrēķinātos ar tiem, kas šķērsojuši šī indivīda ceļu.Lai piesaistiu jaunus "klientus" narkotikas pat dala par velti.
Nav saprotams kur skatās policija.Pateicoties viņam Jēkabpili nemitigi palielinās gan narkotiku atkarīgo, gan dīleru skaits.Līdz ar to arī laupīšanas, huligānisms utt.

R

Dainis 03.08.2018

Šī diez vai būs īstā vieta kur šādas sūdzības rakstīt.

Valter Švabe 04.08.2018

mums ir demokrātija, lai raksta, ja grib, interesanti cik viņš maksā mentiem par jumtu? cik riebīga seja! ja jums Dainis nepatīk, tad varbut Jus esat tad lietotājs, ja ta loģiski padomāt!

Dainis 04.08.2018

Un kāda jēga sūdzēties interneta vidē par ''narkotirgoni'' domājat pēkšņi viņa klienti vairs pie viņa neko neiegādāsies? :D Nevajag jaukt demokrātiju ar smadzeņu trūkumu, šādām sūdzībām vieta ir Policijā..

Valter Švabe 04.08.2018

Lai tauta zin savus "varoņus", tāpēc raksta! Un par to, ka strādā menti Jēkabpilī,arī ir dzirdēts. Ko var gribēt no krieva, vai čigāna...

Citadele Banka, Swedbanka, Norvik Banka - arī narkotiku tirdzniecība

SamTroll 03.08.2018

Tajās bankās arī šis pats kadrs tirgo, kur skatās banku uzraugs?

кредитные отделы торгуют

SamTroll 03.08.2018

они типа в кредит дают?

B Bоriss 03.08.2018

Какие у них ценники?

Оккупант 03.08.2018

годовые платишь и нюхаешь.

Оккупант 05.08.2018

Камаз Отходов, нет я не нюхаю ЧУЖИЕ ТРУСЫ! Этим занимается Ышаков и вся его бандитская бригада!

A alkiks 17.08.2018

Šajā portālā ir jāraksta sūdzības, nevis reklāma. Neko tādu par ko būtu vērts sūdzēties tekstā neredzu. Saprotams ja būtu par maz iesvēris vai zāle nebūtu pietiekami stipra...

V Viedooklis 30.08.2018

Nevienam ar varu negruz tas lietas lietot,vins pelna ka mak..