www.sudzibas.lv Aleksandrs kafe Cilvēku krāpšana banketos

Aleksandrs kafe - Cilvēku krāpšana banketos

Vēlos brīdināt cilvēkus, kuri vēlas savu jubileju vai citus svarīgus pasākumus svinēt šī restorāna banketu zālē! Esam daudz un dažādus pasākumus svinējuši dažādās Rīgas vietās, bet šādi vīlušies vēl neesam nekad. Nevarējām zināt, ka tā notiks, jo restorāna mājas lapā nav pieejamas atsauksmes. Un nav jau brīnums- tās noteikti lielākoties būtu ļoti sliktas! Mēs šo vietu izvēlējāmies, jo tā atrodas tuvu mājām, svinējām 50 gadu jubileju. Šim pasākumam gatavojāmies ļoti ilgi, saaicinājām daudz svarīgu viesu un tuvu cilvēku. Pasūtījam banketu Lieldienās. Samaksājām par ēdināšanu 33 eiro par 1 cilvēku, protams, gaidījām lielu bagātīgu galdu. Pat citās vietās, kur maksājām mazāk, mēs saņēmām daudz, daudz vairāk ēdiena. Dienā, kad ieradāmies uz svinībām, bijām šokā, ieraugot uz galda mazus šķīvīšus ar salātiņiem un "platēm", kuras sava izmēra dēļ pat nevarētu tā nosaukt. Mēs uzreiz pajautājām, vai ēdiens būs papildināts vai arī tas ir viss, uz ko mums atbildēja, ka vairs nekā nebūšot, tikai karstie ēdieni. Jubilārei jau palika slikti, jo acīmredzai varēja redzēt, ka visiem ēdiena nepietiks. Mierinājām, ka gan jau karstā porcijas būs bagātīgas, un viesi labi paēdīs. Sanāca viesi, un viesmīle sāka dalīt karstā ēdena porcijas, kuras, protams, bija nožēlojami mazas. Piebildīsim, ka cenā nebija iekļauts morss, torte, alkohols, to visu pirkām atsevišķi.Lieki piebilst, ka garastāvoklis jubilārei bija sabojāts. Viesi palika nepaēdušu, jo jau pēc pirmās stundas vairs nebija ko ēst! Ēdiens arī nebija ļoti garšīgs. Garneļu salāti ar avokado vispār nebija ēdami. Labi, ka mēs alkoholu daudz nopirkām, jo ēst nebija ko. Protams, mēs visu viesu priekšā brēku necēlām. Situāciju glāba arī tas, ka bija izdomāta laba vakara programma, citādi nāktos jubilāri ar sirdstrieku vest uz slimnīcu. Zāles noformējums bija slikts-grīdas pēc iepriekšējā banketa bija neizslaucītas, galdi saklāti neglīti, neapetelīgi. Izdarīt jau vairs neko nevar, varam tikai pabrīdināt pārējos-izvēlieties citas vietas svarīgu pasākumu rīkošanai!

L lgrumulis 08.04.2015

Pilnīgi piekritu! Ja gribat sabojāt sev garastāvokli un būt apšmauktam- eiet uz kafēinīcu ''Aleksandrs'" Purvciemā!

V Valentine 22.04.2015

Tagad jau protam par vēlu, bet no šādas situācijas varēja izvairīties - samaksāt tikai avansu un otru daļu tikai pēc pasākuma. Un protams, vajag izrunāt par ko maksājiet, vai tad jums neko neizstāstīja?

B bobooo 29.03.2017
Nenormālas cenas, slikta kvalitāte

Dārgi un negaršīgi. Iepriekš "Pipars" bija super. Šodien 7, 50 eur par vienu saujiņu dārzeņu un 3 vistas gabaliņiem mērcē. Pēc tam vēl vēderu griež. Nerekomendēju.
Āgenskalns

B bobooo 29.03.2017