Aleksandra Knapska - Krāpšana

Ja kāds facebook vēlas ko iegādāties no drēbēm vai apaviem (arī brendu pakaļdarinājumi) , tad uzmanieties no Aleksandras Knapskas(profils krievu valodā Aleksandra Anatoļjevna Knapska) . Ir liela iespēja, ka pasūtot preci, par kuru samaksāsiet iepriekš, nedabūsiet ne preci, ne naudu. Cilvēks, var redzēt, bez sirdsapziņas, jo nejūtas ne par ko vainīga. Māk solīt un atrunāties.

K

really? 24.10.2018

Tev arii nav sirdsapzinjas ja atbalsti un peerc tos pakaljdarinajumus!

K kateK 07.11.2018

Netika pasūtīta brenda prece! Parasts bezbrenda apģērbs! Nepērku brendu pakaļdarinājumus! Bet ne par šo ir stāsts! Tu, cilvēk ar vistīrāko sirdsapziņu!

S Sieviete1111 26.10.2018

Es arī pasūtīju pie šīs sievietes. Tīrākās šausmas. Teica ka divas nedēļas būs jāgaida, beigās vairāk kā mēnesi gaidiju. Paldies dievam ka saņēmu. Bieži pašai nācās jautāt kur mana prece un tā tālāk. Pardevēja nebija komunikabla

K kateK 07.11.2018

Vai Jums ir saglabājušies viņas kontakti, vai ir tikai saziņa caur facebook?

S Sieviete1111 07.11.2018

Ir arī kontakti

S SarmaSash 08.11.2018

Ko tad tu domāji ķīnietis tev dienā uzražos? Kāpec vispār jāpērk tādas lietas?

L Lepnā Lavīze 26.10.2018

Ja nav naudas zīmoliem, tad nav ko ākstīties ar pakaļdarinājumiem, var nopirkt normālu tik neizreklamētu preci. Vienas sapērk visādos Aliexpress, citas no viņām par 10-kārtīgu cenu pērk un domā, ka baigās beibes, bet lēts feiks ir un paliek lēts feiks.

K kateK 07.11.2018

Tavu viedokli kāds prasīja? Raksti par tēmu vai neraksti vispār!

L Lepnā Lavīze 07.11.2018

Man būtu jāprasa kādam atļauju izteikt viedoklis? Kas nav par tēmu? Tas, ka pērkat visādas brendu replikas (kas pats par sevi ir likumpārkāpums) un raudat, ka kaut kādus mēslus iesmērē vai vispār uzmet?Bet tas jau bija gaidāms!