Aleks Un V SIA - Slikts serviss

Gulēju gaiļezera ,neirologija nodaļa,palāta visi nestaigājuši,vecums 45+.bufetnieks vards Andrejs met pajkas kastes,lamājies,sit un grust invalīdu kreslas. Kad paprasīja mierigag dor kastes jo iekšā pajka,vis laik bija izlieta ,ta bija vairak nedēļu ka viņš ta uzvedas.
Šitais personāžs sak krieviski blatot ka urka,un gribeja kauties ,es teicu ko tu grib sevi paugstinat va uztaisit sevi paš reailizaciu,jūties ko tu stiprenieks pret invalidiem.viņš atbilde ,ko tu lieto savu slimību un to ko tu staigājušais un vari blatot uzmani.man katra diena vairak simts tads ka tu. Man poh... man kas tev jabučo. Ne patik.maini slimnīcu. Un.t.t. labi ka atnāca medmasina un aizved šo primatu no.mums,jo vel biškiņ un viņš iest kau kam... vot tas normali...
Priekš kam vispār šitas parazits vajadzīgs... jo viņš tikai lauž citiem pshiku,tiem kā ta pat problemas... loti g r ibu lai šo personu met prom no valsti

R