Aldis Meirāns - Latvijas Pazemes ūdeņi - Krāpšana un slikts serviss

Paņēmu šos "speciālistus/profesionāļus" iztīrīt urbumu. Norunājām, cena 300 eur. "speciālisti" atbrauca plkst. 13 ar lielo kompresoru un konstatēja (stundu) , ka nevar izņemt sūkni, mēģinās gar malu. Kamēr viņi domāja, atbrauca vīrs un izņēma sūkni, ar gaisu papūta urbumā stundu un pateica, ka nevar iztīrīt, jāurbj jauns urbums, paņēma 300 eur, jo tā šis darbs maksājot, ne čeka, ne kā un aizbrauca. Es par 2.5 ha, ko viņi atradās pie manis, pīpējot un domājot, ka nevar izņemt sūkni, samaksāju 300 eur. Otrā dienā vīrs pats ar ūdeni iztīrīja urbumu, ko speciālisti nevarēja un pateica, ka nevar, pat nepamēģinot to izdarīt ar ūdeni. Visi tie, kam meirāns un komanda ir tīrījuši urbumus un nav iztīrījuši, griezieties pie manis, vīrs iztīrīs.

B

A A.M. 26.11.2019

Sveiki< te tas pats sliktais Aldis Meirāns, kas nu jau kopš 2006 gada visā Latvijā veic sliktu servisu !. Tātad par lietu, kad Jūs uzzvanījāt un jautājāt par urbuma tīrīšanu, Jums cienītā bija teikts ka tas darbs maksās 300 eur, neatkarīgi no rezultāta, un nebija tā, kad pie Jums aizbrauca uzreiz nākošajā dienā, pagāja vismaz mēnesis ! Pa šo mēnesi Jūs bijāt tā kura vairākkārtīgi zvanījāt un prasījāt lai mēs atbraucam ! Tagad drusku par situāciju...Sūknis- ja atbrauc meistars un sūknis brīvi neiet laukā no urbuma, ar varu tas netiek plēsts laikā, jo tādā gadījumā sūknis var vairāku apsvērumu dēl iesprūst un vispār nedabū to laukā... ( nopuvusi un sakritusi uz sūkņa virsū trose, vai starp urbuma sienu un sūkni ir iesprūdis kabelis), Saimniekam tas bija izskaidrots ! Viņš atbrauca un var teikt ar varu izrāva sūkni ārā! Par 300 eur Jums bija teikts telefonsarunā, kad tas darbs tik maksās, bija teikts ka tas maksās 300 eur neatkarīgi no rezultāta, Jūs cienītā tam visam piekritāt un to visu zinājāt ! Par darba laiku, cilvēki tur atradās no 13.00 līdz 18,30 kas kopā sastāda 5,5 stundas, no rīgas līdz Jums ir 80 kilometri, par ja ņem transporta izmaksas 0,50 centi par kilometru tas vien sanāk 80 eur, kompresors ja ņem nomā diena maksā 120-150 eur kas paliek pāri 70-100 eur? Un man tikai viens jautājums ja Jums likās ka kaut kas nau tā kā vajag, bija tak telefons varējāt uzzvanīt un visu izrunāt, tak nē Jūs samaksājāt to naudu un tad Jums palika žēl kad nebija rezultāts, apsēdāties dīvānā iepirdāt riktīgi un sākāt izliet savu dvēseli TE...Atkarībā no Jums Es zinu cenu savam darbam, aprēķinu tehnikas amortizāciju un,visu kas saistīts ar šo darbu, ne no zila gaisa saucu ciparus,vēl jo vairāk kad Jūs tam piekrītat ! Diemžēl nēsam saistīti ar labdarību. Iesaku nākamreiz pirms pasūtīt kādus darbus izvērtēt savas iespējas pieņemt adekvātu samaksu par darbu! Lai Jums veicās!
P.S Ja jūsu vīrs ir tik liels speciālists, varam piedāvāt viņam darbu ūdensapgādē...))))