Aldis Meirāns - Latvijas Pazemes ūdeņi - Krāpšana un slikts serviss

Paņēmu šos "speciālistus/profesionāļus" iztīrīt urbumu. Norunājām, cena 300 eur. "speciālisti" atbrauca plkst. 13 ar lielo kompresoru un konstatēja (stundu) , ka nevar izņemt sūkni, mēģinās gar malu. Kamēr viņi domāja, atbrauca vīrs un izņēma sūkni, ar gaisu papūta urbumā stundu un pateica, ka nevar iztīrīt, jāurbj jauns urbums, paņēma 300 eur, jo tā šis darbs maksājot, ne čeka, ne kā un aizbrauca. Es par 2.5 ha, ko viņi atradās pie manis, pīpējot un domājot, ka nevar izņemt sūkni, samaksāju 300 eur. Otrā dienā vīrs pats ar ūdeni iztīrīja urbumu, ko speciālisti nevarēja un pateica, ka nevar, pat nepamēģinot to izdarīt ar ūdeni. Visi tie, kam meirāns un komanda ir tīrījuši urbumus un nav iztīrījuši, griezieties pie manis, vīrs iztīrīs.

Br