www.sudzibas.lv Aldis Bernāts datorspeciālists Valmierā

Aldis Bernāts - datorspeciālists Valmierā

Nodevu datoru remonta ALDIM BERNĀTAM no Valmieras- pēc 5 mēnešiem, kad dators nebija taisīts, nebija zināms - cik ilgi taisīs, utt, pēc vairākkārtējiem zvaniem un lūgumiem - lai atdod datoru, kaut nesataisītu - cienījamais BERNĀTS pat nejutās vainīgs, ka remonts ilgst tik ilgi, protams, naudu paprasīja pilnā apmērā. gala rezultātā vēl atļāvās pateikt - vispār pierādiet, ka man ir kaut kāds jūsu dators! Tik klaju nekaunību, necieņu sen nebija nācies piedzīvot!

E

T ToEvija 05.06.2011

Un kur tu pati biji visu šo laiku, ka tik ilgi par savu datoru neinteresējies?

A Alfons 05.06.2011

Uz korķa ?

E Eiropa 05.06.2011

Atbalstu Eviju, taa ljoti nekauniga un brutala iztureshanas pret klientu.
Tadi, , meistari, , pashi sev taisa pamatigas nepatikshanas, jo neviens normals cilveks nekad vinjam neusticesies.
Pateiciba Evijai par informaciju!!!

H husky 06.06.2011

nu pati vainīga ko neinteresējies ātrāk par savu datoru ka tikai pēc 5 mēnešiem atcerējies ka kkāds dators ir iedots uz remontu

D Datorists 06.06.2011

Ir arī datorkantorīc - ir bijuši klienti, kas atdod remontā datorus un par tiem aizmirst, uzzinot, cik maksā remonts/nomaiņa vai arī vienkārši neliekoties ne zinis. Tamdēļ iekš garantijas talona un preces remontā nodošanas talona tika iekļauts tekstiņš - ja prece netiek izņemta no remonta mēneša laikā pēc remontdarbu veikšanas/neveikšanas, katra nākamā uzglabāšanas diena maksā 1Ls, līdz ar to par 5 mēnešiem savācās tīri solīda summiņa, un datora īpašniekam ir jau jādomā - maksāt vai atstāt. Parasti visi normāli cilvēki paziņo, cik ilgā laikā samaksās vai "savāks" savu dārgumu, jo serviss, atvainojiet, nav datoru uzglabāšanas vieta. Esmu jau pārdevis 3-4 portatīvos, kuriem klienti tā arī gada laikā neieradās pakaļ, viens gudrinieks pēc gada pazvanīja un jautāja - gribot savākt, teicu - atvaino, te nav noliktava, šis vīrs gan vismaz saprata, ka pats vainīgs.

T ToDatorists 06.06.2011

Vienīgi šādu valodu saprot lielākā daļa mūsu bāleliņu!

T To Ferratum 10.06.2011

Jūs debīļi, kuri nesapratāt -5 mēn. neatdeva datoru!!!Nevis 5 mēn neintresējās!

MacBeton 11.06.2011

Izklausās pēc deģenerātiskas nomelnošanas. Ko tad negāja uz policiju jaj au 5 mēnešus neatdeva kompi? A? Tapēc ka izfantazēta nomelnošana. Portalam butu jāpublicē vismaz to postētāju IP adreses! Ja ne tad šādu sūdu vajadzetu likumīgi aizklapēt.