www.sudzibas.lv Aldens lux logi Nekvalitatīva montāža

Aldens lux logi - Nekvalitatīva montāža

Pāris gadu atpakaļ firma Aldens Lux veica logu nomaiņu jaunie plastikāta logi tika ielikti nekvalitatīvi balkona logam durvīs jorojām sprauga 2mm pa kuru pūš vejš, pārējie logi katru gadu jāregulē nu vārdu sakot ar šo firmu vairāk nesaistīšos un citiem NEIESAKU !!!

E

B Burunduks 25.03.2010

Maza ticamība šai te sūdzībai.
Jebkura firma dod garantiju gan logiem, gan logu montāžai. Ja montāža izdaŗīta slikti, logus izņem un ieliek pa jaunam, vai kā savādāk noverš nepilnības. Protams bezmaksas. ar logu regulēšanu - mani piemēram, kad sūtiju (bet sūtīju citā firmā), arī pabrīdināja, ka iespējams būs nepieciešams veikt logu regulēšanu. To arī (tiesa cvita firma) veica bezmaksas. Paldies dievam, man neko no šī nevajadzēja. Bet neticu sūdzībai, kad stāsta, ka firma neievēro garantijas noteikumus... Var būt pats klients nav sūdzejies, bet gaidījis brīnumus?