www.sudzibas.lv ALBI Group Krāpšanās ar vakancēm jo nemaksā

ALBI GROUP - Krāpšanās ar vakancēm jo nemaksā

Vakances (vajadzīgi darbinieki) / celtnieks
atgriezties uz sludinājumu sarakstu
piedāvājam darbu celtniekiem, bruģētājiem ar iepriekšēju darba pieredzi. Darbs pārsvarā jēkabpils novadā, atsevišķos gadījumos arī komandējumos.
Sīkāka informācija zvanot uz norādīto telefona nr.

Profesija: celtnieks
darba devēja statuss: juridiska persona
kompānijas nosaukums: sia albi group
reģistrācijas numurs: 45403036759
vēlama izglītība: ne zemāka par vidējo
valodu zināšana: latviešu, krievu
darba dienas: darbadienas
darba laiks: 9-18
atrašanās vieta: jēkabpils un raj. , jēkabpils
adrese, iela: a. Pormaļa 57

atkal kārtējais sludinājums uz vakanci celtnieks, jo nav kam strādāt un nemaksā! Brīnuma kārtā kā vel nemeklē metinātāju, traktoristu vai zāģeri. Šis uzņēmums ir šaraškina kantoris kuri izliekas dara visu bet patiesībā neprot neko. Algas arī nemaksā darbiniekiem. Logus un durvis tirgo arī brāķētas par mežonīgām cenām un gavenais nekvalitatīvas. Šadu šaraškina kantori sen jau vajadzētu nolikvidēt un aizslēgt. Šāds negodīgs uzņēmums citiem uzņēmumiem maisās darbībās. Sludinājumi par veicamajiem darbiem salikti pa visu latviju. Tik pieprasījuma nav.

06.02.2019

D

Z zintrafima99 06.02.2019

Oi tiešām neiesaku jums griezties pie šīs firmas pārstāvjiem pēc remontdarbiem. Man ielika logus bet apdari neuztaisīja,kaut naudu arī samaksāju par lōgu nomaiņu un apdari. Aleksandrs Birznieks man atbildēja nokārtos visu. Vel līdz šai dienai nekas nav nokārots. Šmaukļi Albi group. Logu pieņēmējs ofisā pēc tirliņa vien izskatās kuram nekādas sajēgas nav. Arī savas atbildes novirza uz citiem.

A ALBI Group Support Pārstāvja atbilde 07.02.2019

Labdien! Pasūtot logus vienmēr slēdzam ar klientu līgumu, kuram ir pievienota tāme. Tāmē ir norādītas visas izmaksas un veicamie darbi. Ja apdares darbi līgumā netika atrunāti, tad tos arī nevaicām. Slēdzot līgumu klients iemaksā avansu un, tad mēs pasūtam preci. Atlikušo maksājumu klients veic, tikai pēc darbu pabeigšanas, parakstot pieņemšanas-nodošanas aktu. Paskaidrojiet, kurā brīdī mēs Jūs varējām apšmaukt, ja atlikušo maksājumu Jūs veicāt pēc darbu pieņemšanas? Pat, ja jums ir radušās pamatotas pretenzijas attiecībā uz darbu kvalitāti, vienmēr esam gatavi Jūs uzklausīt un atrisināt problēmas. Ja radušās pretenzijas uzrakstiet pasūtījuma līguma numuru un mēs sazināsimies ar Jums.