Alberta iela 3 - Apsargs

Labdien,
Vakar 10.02.2011 vakarā kā parasti izvedu savu suni pastaigā pa Alberta ielu. Ejot garām majai Alberta 3 (kur uz vartiem rakstīts Privātīpasums) pekšņi ieslēdzās domofona skaļrunis un apsargs, kurš sēž turpat blakus vārtiem sāka bļaut "Vācies prom!". No sākuma nereaģēju, jo nesapratu, ka teksts domāts man - atrados uz ielas un ne kāda pagalmā. Ieraudzīju, ka mans suns sastingst un sāk ieklausīties. Ieklausījos arī es. Apsargs turpināja bļaut skaļrunī. Kad apstājos, dzirdēju, ka viņš kaut ko saka par manu suni un vēl šādu tekstu:" Es tūlīt iznakšu un iedošu tev ar lāpstu pa galvu" un rupjības, kuras šeit nerakstīšu. Vai mājas īpašniekam tas liekas normāli? Vēlos, lai visi zin, kādus darbiniekus šis cilvēks pieņem darbā un ko tas liecina par viņa īpašumu kopumā. Uzskatu, ka tiek pārkāptas manas cilvektiesības un izteikti draudi manai dzīvībai. Protams, turpināsu iet pa šo ielu, jo tur dzīvoju, bet ja vēl kadreiz dzirdēšu šādus draudus, sūdzēšos nopietnākām iestādēm.

I

Q QWE 11.02.2011

Gan jau viņam piegriezies aiz tādiem jūsu šuneļiem sūdus vākt, kurus jūs atstājat kak ņi fčom ņe bivalo.

H ho ho 11.02.2011

mani arī besī suņu dirsinātāji pie manas mājas :(

Z Zinaida 11.02.2011

Mozno vigulivatj tolko esli hozjaeva sabakam prikrepili gavnosborniki!

H Hugo 11.02.2011

Ilze, nepadodies un tiešām uzraksti ziņojumu pašvaldības policijai. Citādi tādi biezie traucē dzīvot, paši vai plīst pušu no savas bagātības, domā ka ja ir nauda tad var atļauties visu. Staigā droši ar savu suņuku, iela pieder visiem. Protams aiz suņuka ir jāsavāc, bet tas ir cits stāsts. Šoreiz runājam par apsarga brutālo uzvedību.

T To Ferratum 11.02.2011

Ja tu savāksi sūdus tiklēdz tavs suņuks padirsīs, pieļauju, ka apsargs uz tevi nereaģēs.:)90%, ka pēc tava suņuka pastaigas, īm pašam apsargam jāiet tava kretīneļa sūdi jāsavāc, jo tev jau po...uj tu padirsini savu spalvaini un aizej.:)

H harijs 11.02.2011

Apsargam sūdi nav jāvāc! Pats strādāju par apsargu, un staigā kaķi, suņi. tad ko izšaut viņus. Arī viņiem ir pastaigas brīvība un jāpiecieš,
Bet ja sētnieks redz un paiet garām tad nu gan šam deguns jāiegrūž. Katrs darām savu darbu un nebūs bezdarbs.