www.sudzibas.lv ALBERT HOTEL Alga iet uz leeju

ALBERT HOTEL - Alga iet uz leeju

Neiesaku straadat pie Zilinska kunga, vinjsh chakare un pazimo darbniekus. Sola 250-300 lv uz rokas +piemaaksas par banketu un galda apkalposhanu. Pirmo menesi buus solita alga ap 300 lv, bet peec tam , alga iet uz leeju un buus vienaa liimenii 150-180 lv. Vinjs tikai blauj virsu, ka tu nemaki stradat, un ka nav darbu, bet restoraans pilns katru dienu, un loti laba klientu apkalposana. Vinj nedod nopelnit naudu, visus banketus vinjs nem pats kopaa ar savu mazgadigu draudzeni-mulkeni... Loti iedomigs, ar zem kulturas limeni... Vinjam piedirst uz restoranu, un uz cilveekiem arii... vajag lai tu straada kaa vilks no pelna naudu vinjam, Bet no vinja puses var dzirder tikai merkakju limena leksikonu, ble..., nah..fujj reibigi!!! Katru menesi mekle jaunus darbniekus, jo cilveeki pashi raksta atlugumu, jo katrs normals cilveeks, negrib stradat kopaa ar so sunji... kurs ienist cilveekus un miil tikai savu ienesigu vietu
Zilinskis tu esi žēls, ar tadu attieksmi preet cilveekiem, jaastraada eednicaa :)))

V

A agnese 10.08.2009

A nav Sporta akadēmijas pasniedzēja Žilinska dēliņš? Ko ?

E es 11.08.2009

muļķīgs jautājums - kāda summa ierakstīta darba līgumā?

A alex 11.08.2009

paru let nazad imel 4estj porabotatj u etogo p...Na bumage togda bilo 1.75 lv v chas..No platil toze 170 lv v mesac.hotja vihodilo bol6e.. Toze mnogo vral, eto ubludok ranse v kakom to kabake barmenm rabotal, pjuscij tip. Nenavidit svoju rabotu i ludej..Prinemaet na raboty v osnovnom malcikov-praktikanov, ctobi legce bilo potom vignatj

B baby 10.05.2010

strādāju tur veselu mēnesi, nebiju gan vinja paklautībā, sfēra ar cita, aizvietoju atvaļinājumā esošo, bet kā cilvēks patika, neuzbāzās, lietišķa attieksme, draudzīgs ar kolektīvu-virtuves!

N navkoteikt 05.10.2010

Sakaraa ar Zilinska attieksmi ir daudz ko piebilst - vinjam loooti nepatiik cilveeki ar savaadaaku domaasanu. nostradaju tur diez gan ilgi, lai redzeetu kas tur notiek. Ja neesi no tiem cilvekiem, ka tuseejaas, tad tur ir gruuti, jo cienijamais Zilinska kungs ar taadiem pat nerunaa. Kolektivs ar nav no labaakakjiem, kaados esmu straadajusi. Sievietes, kas viens otru aiz muguras pazemo, bet izliekaas par vislabaakajaam draudzeneem peec tam. Kaadeel nevar uzreiz seja to pateikt? un Vladimirs jau nav labaks - ja tu megini pildit savus darba pienaakumus, tev vel uzbrauc auguma par uzbasanos. galu rezultata atlaida par sliktu attieksmi pret kolegiem? kur tas ir dzirdeets? parakstiju abpusejo, jo bija bail ka izdomas piesut kkadus zaudejumus kompanijai.

N navkoteikt 05.10.2010

aizmirsu piebilst ka lika aiziet no darba darba laika. nebridinaja pat ieprieks. :(

A Agnese 12.10.2010

V.Zilinskis loti liekuliigs cilveeks, vins var pasmaidiit tev, bet apdirst aizmugure.Un baigs nacionalists, jaa vins ir loti draudziigs ar virtuves straadniekiem, jo tur gandriiz visi runa Krieviski, un vinam to loti patiik. Un vins var atlaist no darba, sakaraa ar to, jo tu vinjam vnk nepatik.un vinjam pohuj, ka paslaik gruti atrast darbu. Vinjam patik tusinas, jo tur vai nodzersties kaa cuka;P Bet pats kollektivs bija baigi labs, un meitenes un puisi, iznemot vienu, kuru zilinski loti mil.

V vovcikx 12.10.2010

T tomels 11.09.2013

muļķu bars te salasijies. sāku strādāt albert hotel 2011 gadā. Vladimirs ir superīgs cilvēks un labs priekšnieks, kam rūpēja kas notiek restorānā ( šobrīd jau gadu viņš vairs tur nestrādā ) par algu runājot, ja esat brokastu viesmiļi kas strādā 6 stundas dienā pa 1.75ls stundā ko tad jūs gaidat? atrēķinat nost nodokļus. ja nostrādā 150 stundas tad tas ir 262ls pirms nodokļu nomaksas. un neviens brokastu viemīli neņems uz banketiem kur ir jābūt profesionālim un jāmāk strādāt. pats esmu bijis entajos banketos utt un vienmēr esmu saņēmis savu naudu, tā kā daudzi te man šķiet gurdi muld neko nezinot. tā pat par to nacionālismu, Vladimirs perfekti runā latviešu valodā, kad iepazinos ar viņu pat sākumā domāju ka viņš ir latvietis. ar visiem kas runā latviski viņš vienmēr ir runājis latviešu valodā. un ja kādam ko aizrādija tad pamatoti!!!

T topatu 29.10.2013

Zilinskis sen senos laikos strada arzemes Francijaa, un vinja stulba draudzene Lencik, arii vairs nestrada. Tagad tur visi jauni darbnieki. Par zelinska varu teikt, ka vinjsh ir loti reibigs cilveeks, vinjs pats sanema laikam 300-400 lv menesii, citi darbnieki ap 200ls. vinu nevar nosaukt par cilveeku vins ir bakteria, fuu riebigi...