www.sudzibas.lv Alan Deko dizainere Ieva Stankeviča Slikts serviss, īpašuma bojājums, nolaidība pret darbu.

Alan Deko dizainere Ieva Stankeviča - Slikts serviss, īpašuma bojājums, nolaidība pret darbu.

Tika pasūtīti aizkari privātmājai, diviem logiem nebija iespējams uzlikt aizkaru stangu. Ar dizaineri Ievu Stankeviču vienojāmies ka tiks pielīmēt speciāli stiprinājumi pie rāmja, uz kuriem turēsies attiecīgi aizkari.
Pēc aizkaru montāžas, konstatēju ka dārgos koka logos ir iedzītas vienkārši naglas. Kā rezultātā logi ir stipri bojāti.
Protams nav vērts pat minēt to faktu ka vienā no telpām ir uzlikti nepareizi aizkari, kuri protams ir apmēram 500 eiro lētāki.
Tas kā krāsas pusē no telpām nesakrīt ar izvēlētajām uz fona ir sīkums.
Paldies Ievai Stankeviču un Alan Deko. Par nekvalitatīvu darbu, sabojātiem logiem un ne profesionalitāti.
Ja gribat kvalitāti nekādā gadījumā nepasūtiet neko Alan Deko un nesadarbojas ies ar Ievu Stankēviču!

T

A AIja Rugāji 02.10.2017

Labvakar cienītais uzņēmuma pārstāvi!

Šo sūdzību rakstīja mans vīrs, Mārtiņš Mangulis. Diemžēl Mārtiņam jau studiju laikā koledžā Alberts tika diagnosticēta PTSS (pēc traumas stresa sindroms), kurš nav ārstējams, un izpaužas dažādu situāciju saasinātā uztveršanā. Darbs AS Rīgas satiksme Mārtiņam Mangulim neatgriezeniski laupīja iespēju izveseļoties, tādēļ mēs regulāri izmantojam Reitter terapiju (ar zirgiem). Diemžēl finansiālu apsvērumu dēļ ne vienmēr paspējam aizbraukt pie zirgiem, tādēļ rodas šādas asas situācijas, kad Mārtiņš kļūst agresīvs un visu laiku vēlās atrasties virtuālajā vidē, un sodīt cilvēkus, kurus ir saticis dažādos apstākļos. Par cik mani viņš redz ikdienā, soda mani mājās.

Lūdzu neapvainojaties uz Mārtiņu, viņš patiesībā to nemaz tā nedomā. Mārtiņš Mangulis ir mīlošs vīrs un tēvs.

Ar cieņu, Aija.