www.sudzibas.lv AL Distribution jeb šobrīd ALR Data Defektīvas preces pārdošana, šausmīgs serviss un attieksme

AL Distribution jeb šobrīd ALR Data - Defektīvas preces pārdošana, šausmīgs serviss un attieksme

Tā kā šis uzņēmums SIA AL Distribution, kurš, par laimi, savu darbību ir beidzis, taču, par nelaimi, internetveikalu šobrīd pārvalda uzņēmums ALR Data, kura juridiskā adrese sakrīt ar AL Distribution adresi, tātad abu uzņēmumu valdes priekšsēdētājs noteikti ir viena un tā pati persona, internetveikalā www.5a.lv tika piedāvāts strāvas pārveidotājs par pievilcīgu cenu, protams, nolēmu to iegādāties tieši tur. Tika veikta apmaksa, tika veikta piegāde un šķita, ka viss ir lieliski nokārtots, taču pie pirmās strāvas pārveidotāja izmantošanas reizes, tas ar sprādzienam līdzīgu skaņu sāka dūmot, un, protams, telefons, kurš bija pieslēgts tam, tikai neatgriezeniski bojāts. Griezos pie uzņēmuma ar savu problēmu, kur mans nelaimīgais strāvas pārveidotājs tika paņemts uz pārbaudi. Pēc kāda laika man lūdza ierasties pēc strāvas pārveidotāja. Tur man paziņoja, ka problēma ir novērsta un bojātā telefona vietā man piedāvāja kādu citu lietotu telefonu. Es atteicos no šī piedāvājuma, jo strāvas pārveidotājs vēl izteikti smakoja pēc deguma. Teicu, ka vēlos, lai man samaina uz pilnīgi jaunu pārveidotāju vai atgriež naudu. Tad arī sākās problēmas. Uzņēmums atteicās to darīt, un, konsultējoties ar juristu, atrada neprecizitāti manā atzinumā no telefonu servisa uzņēmuma, kas apliecināja, ka telefons nav labojams un bojājums radies tā dēļ. ka tas pieslēgts pie defektīva strāvas pārveidotāja (starp citu, arī 20EUR, ko samaksāju par telefona diagnostiku sedzu no savas kabatas). Respektīvi, visa vaina tika novelta uz mani, un tika apgalvots, ka strāvas pārveidotājs esot nodedzis telefona lādētāja dēļ, kas, balstoties uz speciālista apgalvojumu, fiziski nav iespējams. Griezos arī PTAC, taču arī diemžēl nesekmīgi. PTAC ieteica mums tiesāties, taču tam jau visi spēki bija izsmelti, tādēļ šobrīd jau iegādāts gan cits telefons, gan cits strāvas pārveiotājs, un uzņēmumam AL Distribution, par laimi, nav izdevies izdzīvot pat pēc manis apkrāpšanas par ~350EUR - par to tad vismaz prieks. Tāpēc moteikti neiesaku nevienam nekad neko neiegādāties caur internetveikalu www.5a.lv, jo pievilcīgās cenas droši vien ir defektīvām precēm, kas beigu beigās Jūs iedzīs zaudējumos.

J Jonsons Babys 16.10.2016

Kā no visa sapratu tu pats pieslēdzi ķīniešu draņķi pie strāvas pārveidotāja, kas sabojāja gan to gan to. Šajā gadījumā nesaprotu tik cilvēkus kā tu!

R Raitis 26.11.2016

Labdien. PTAC pārtrauca lietu uz jūsu servisa centra atzinuma pamata. Iekārtu jums bezmaksas salaboja, telefonu, piekritu ka ne jaunu, bet labā stāvoklī piedāvāja. Ko vēl vajag?

I inguscaps 06.12.2016

Ja uzņēmums ir pārdevis preci, kas sabojāja citu preci, tad uzņēmums ir atbildīgs par zaudējumiem. Tāpēc ieteica tiesāties. Gandrīz visi telefoni tiek ražoti Ķīnā izņemot Samsung. Tāpēc nav ko uzbraukt.