Akvarele-manikīra studija - Slikts serviss

Diemžēl neiesaku šo manikīra studiju. Lai arī meistare diez gan ok taisa manikīru, pēdējā reizē es atnācu uz studiju pieraksta laikā un tur neviena nebija. Kad zvanīju administrācijai, neviens telefonu necēla un uz ziņām neatbildēja. Ejot prom redzu, ka meistare nāk iekšā trīs vīriešu pavadībā un ir manāmā alkohola reibumā. Viņa smirdēja pēc alkohola tā kā parasti cilvēki, kuri pēc ballēšanās nav gulējuši un dodas tālāk nākamās dienas gaitās. Bija plkst. 12: 00. Pateicu meistarei, ka viņa neizskatās spējīga uztaisīt manikīru un gāju prom. Diez vai viņa saprata, jo nerunā latviešu valodā. Pēctam administrācija vēl jautāja kāpēc es domāju, ka meistare bija alkohola reibumā tā vietā, lai situāciju kaut kā labotu.