www.sudzibas.lv Akumulatorucentrs.lv Slikts serviss, nekvalitatīva prece. Nekompitenti pārdevēji kopā ar vadītāju.

Akumulatorucentrs.lv - Slikts serviss, nekvalitatīva prece. Nekompitenti pārdevēji kopā ar vadītāju.

Iegādājoties akumulātoru par 130 eur ar atlaidi, jo nodevām veco. Tika teikts ka garantija viss kā parasti uz 2 gadi. Pārdevējs slavēja preci attieksme bija ok (protams jāpārdod taču ir) . Pēc 2 mēneši kad ārā ziema (nevis - 15 bet tikai - 5) . Mašīnu no rīta nevar iedarbināt. Man bija liels pārsteigums akumulātoriem jādzīvo vismaz 4gadi. Ok piestartēju no citas mašīnas. Visu dienu nobraukājis domāju ka jābūt uzlādētam. Nākamajā rītā tas pats un vēl sliktāk (akumulātors miris) . Mašīna pajauna 2011 gada. Aizvedu auto uz pārbaudi uz uzticamu servissu. Teica ka auto nepatērē elektrību stāvot viss ok. Samaksāju 30eur par pārbaudi. Un piebilda ka akumulātors neņem lādiņu visticamāk ka brāķis. Ok tai pašā dienā aizvedu uz veikalu atpakaļ, kur pārbaudi veica 2nedēļas solīdami dod ziņu par tās gaitu. Ne ziņas ne miņas. Pats braucu un vaicāju nu kas par lietu. Viena atbilde ka klients pats vainīgs ka akumulātors tukš un garantija anulējās. Vienkārši fantastiski. Paskaidrojums bija aptuveni ķimijas stundas terminos. Tātad ņemat vērā ka akumulātoru centrs garantiju nedod... Lai laba diena visiem.

R