Aksio SIA - Meloji

Firma tirgo ar mīkstām mēbelēm no Vācijas par cenām, kas 2 reizēs mazākas nekā Vācijā. Rodas jautājums - kāpēc? Ļoti vienkārši - prece ar defektiem un no stokiem - Vācijā tādas preces atgriež atpakaļ, bet latviešiem protams derēs!

Firmas darbiniece/direktore Vlada Cimmermane melo profesionāli! Īpašnieks - vācietis - rullē.

Aigars31 21.02.2017

hmm..bija reiz tā.. viens lietoto drēbju veikals kur nu reizēm var sapirk darba drēbes pa lēto vai tkreklus ja kāds netīrāks darbs vai tu pa krāvēju strādā .. es ceru ka praktiskais latvietis tā dara .. bet katrā ziņā nē jo latvietim ir kauns pārsvarā tādos ieiet ja vien tu neesi mākslinieks .bet nu vispār esmu šokā par attieksmi pret viņiem (tiem veikaliem)... dāmīte lai tikai biznesiņš labi ietu.. džinsu kabatās visādas arvalstu sīkmonētas un visādus citas lietas :)) PPPP