Slidotava Akropolē - Krāpšana

Reāla apmeklētāju mānīšana/krāpšana, nekad nav atverta publiskā slidotava.
1. Diena, zvanu uz info, man nosauc laikus kad būs pieejama publiskā slidotava, atnākam, tā slēgta, info meitene esot kļudijusies, ok, nu labi, prasu kad rīt būs pieejams, atbilde, nāciet uz 18,45
2. Diena, atnākam, nē, slēgts, treniņš, atkal kāda meitene esot kaut ko sajaukusi, nu labi, tad prasu kad rit (nu jau 3 diena) būs pieejama slidotava, dod nofotografēt grafiku, nāciet 05.12.2019. 13,45, slidotava būs atvērta, atnāku, nē, tā atkal ciet, nav pieejama, plānu maiņa, atklāta ņirgāšanās, nespēja izveidot grafiku, neviens neuzņemas atbildību, kaut kāds zvans no "augšas" svarīgāks par apmeklētāju.
Tā lietas nenotiek, bērni ir izņemti no skolas ātrāk, lai tiktu uz 13,45 slidot, plāni ir izmainīti, lai piemērotos jau trešās dienas akropoles nosauktajam slidotavas laikam, un atkal tikai smaga vilšanās.

Saivii 05.12.2019

Pirms ieshanas gan jau vareejaat arii piezvaniit un patieshaam pajautaat vai valjaa un cik ilgi . Labaak tomeer kaa staigaat 3 dienas kaa muljkim

M Mego izmeklētājs 05.12.2019

Kas maksā tas pasūta mūziku

G GvidoK 09.12.2019

Nekur nav jaiet vai jazvana, ieej majaslapa un paskaties.

G GvidoK 09.12.2019

Visos lauciņos kur cena, tur publiskā slidošana

H helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964