www.sudzibas.lv Akrobat Plus Notecējis realizācijas termiņš

Akrobat Plus - Notecējis realizācijas termiņš

Vēlējos iegādāties Veikalā K-rauta augu aizsardzības līdzekli "Akrobat Plus" lakstu puves apkarošanai. Atbildīgā persona ātri atslēdza ķimikāliju skapīti un iedeva man šo indi. Skatos ražota 2007.janvārī. Uzglabāšanas termiņš neatvērtā veidā 2 gadi no realizācijas datuma . Bet šodien ir jau 2009.jūlija beigas.Tā ka plauktā ar notecējušu realizācījas datumu jau nostāvējusi pus gadu. Veikalā šī inde ar realizācijai nederīgu datumu vēl palika daudz paciņas, jo pārdevēja man apgalvoja, kad visa sērija esot ar šādu datumu. Mani interese zināt, kur skatās atbildīgās personas, kam par šo preci ir jānes atbildība?

S sviests 25.07.2009

Varēji tak nepirkt...

R ruslans 25.07.2009

Jums laikam darīt nav ko, ka tik sūdzibas rakstīt, tad jau tādas sūdzibas var rakstīt ik minūti par pārtikas produktiem, labāk būtu gājusi un dārzu ravejusi.

R ruslans 25.07.2009

Un Jūs domājat ka ta inde tiek atgriesta atpakaļ?Naivi domāt par to, vienkārši atbrauc firmas pārstāvis un apmaina iepakojumus ar datumiem, un sis produkts tie tirgots tālak, tādeļ ka šādam kimikālijam ir ļoti liels deriguma termiņš, bet pēc mūsu valsts likumdosanas nevar dot termiņu vairāk ka divi gadi.

. ........ 27.07.2009

Ruslan... Ja Tu nezini ko runā tad nerunā vispār. Pats tirgoju Augu Aizsardzības Līdzekļus(AAL). Tavai zināšanai firmas pārstāvji nekādus datumu nemaina. Ja kāds datumus samaina tad tikai pats pārdevējs kam jāatbild par attiecīgo preci, jo par AAL tirgošanu ar notecējušiem termiņiem pienākas naudas sods. Ja pārdevējam izdodas pārlabot datumu un pārbaude to nemana - tad ir super... Bet PĀRBAUDĪTĀJI jau nav muļķi - viņi paprasa pat preces pavaddokumentus - kad īsti prece ir saņemta, lai tā novērstu aizdomas... Derīguma termiņš pat dažai ķīmijai IR 3 GADI NO RAŽOŠANAS DATUMA NEATVĒRTĀ VEIDĀ... Derīguma termiņu nosaka ražotājs nevis likumdošana... Ir AAL ar derīguma termiņu 1 gads, 2gadi un pat 3 gadi no ražošanas brīža neatvērtā veidā uzglabājot pie atbilstošas temperatūras...