www.sudzibas.lv Akords U SIA Pazemojoša attieksme un pakalpojuma atteikšana

Akords U SIA - Pazemojoša attieksme un pakalpojuma atteikšana

Sazvanot uzņēmumu pēc atrastās mājaslapas, tiku informēta, ka nepieciešamais materiāls viņiem nestāv uz vietas, kad ir tad uzreiz izpērk, jautāju vai varu pieteikt materiālu un kad būs gatavs, braukšu pakaļ, atbildē saņēmu tekstu, ka esot celtnieki, kas visu izpērk un neķēpāšoties ar sievieti, kura ne cels materiālu, ne vedīs, lai vēršos pie Siguldas koka. Pieņemu, ka uzņēmums var strādāt šaurai auditorijai, bet lūdzu nemaldināt klientus ar mājaslapā plaši izreklamēto piedāvājumu un gribu teikt - jā! Sievietes var sarunāt palīgus, nest dēļus un pati sarunāt un vadīt pietiekami lielu transportu.

A AKORDSU 12.08.2021

Ar fiziskām personām mēs nestrādājam. Mēs esam ražotāji.Atbilstoši likumdošanai. Zāģmateriālus tirgojam tikai kad firma- klients ir apmaksājis pavadzīmi. Ieteicām jums zāģmateriālu mazum tirgotāju siguldas zāģmateriāli . Jums izpalīdzot