www.sudzibas.lv AKM Baltia Krāpšana, nemaksā naudu.

Akm Baltia - Krāpšana, nemaksā naudu.

Nodevu kā fiziska persona metāllūžņus 2019. Gada sākumā (februārī) un nauda joprojām nav pārskaitīta. Telefonus tur neviens vairs neceļ vai saka, ka neeksistē! Iepriekš pa retam biju tur nodevis metālu un tika samaksāts, bet šogad nekā... Viņi man ir izdevuši aktu, kurā norādīts pieņemtā daudzums un summa, kuru viņiem man jāsamaksā.
Varbūt kāds var ieteikt ko ar šo dokumentu varu darīt un kurā institūcijā jāvēršas, lai no viņiem kaut ko piedzītu!?

Gints

09.05.2019

G

A aicis24 09.05.2019

Apskaties lursoft bāzē ir rakstīts,ka 15.01.19 uzņēmums ir likvidēts.Taka naudu ar vairs nesagaidīsiet un to aktu vari droši mest ārā.

G Gints 10.05.2019

Forši! A no manis lūžņus pieņēma 22.02.2019. Paldies Jums par info, labi, ka neko daudz tajā reizē nenodevu!