www.sudzibas.lv Akku-Gigant akumulatora lādētājs

Akku-Gigant - akumulatora lādētājs

Kā tad bez stāsta par akumulatora lādētāju - izrādās, kļūdas pēc biju pasūtījusi nepareizo [kuram tā negadās]. Sūtīju epastu, vai ir iespējams samianīt pret pareizo. Pāris dienas nekādas atbildes. Nosūtu otro epastu, atkal nekādas atbildes, izliekas par beigtiem. Nācās zvanīt - paceļ ārkārtīgi dusmīgs vīrietis, kurš atcerējās visu to informāciju, ko biju nosūtījusi, un jautā, kāpēc es vispār pasūtīju lādētāju. Viņš rupjā balsī, teju nolamājot, paziņo, ka nāksies piemaksāt par pareizo - bet to jau es pati saprotu, nekādu problēmu. Tikko dusmīgais vīrietis atveda preci ar pareizo datorspraudņa uzgali, bet absolūti nepareizu elektrības vadu, kuru es nevaru pievienot pašam lādētājam. Varbūt speciāli? Fantastisks serviss, fantastisks. Aiz laimes un cieņas pret kompāniju staroju un dejoju prieka danci.