www.sudzibas.lv Akcijutirdzins.lv/ UAB „Delta Medija” Krāpšana, negodīgs interneta veikals

Akcijutirdzins.lv/ UAB „Delta Medija” - Krāpšana, negodīgs interneta veikals

11.04.2020. Internetveikalā akcijutirdzins.lv tika pasūtīta vibrējošā un stimulējošā masāžas birste galvai par 10.00 eur (akcijas atlaide, parastā Cena 22.00 eur) + 4.00 eur par piegādi ar omniva pakomātu. Kas mani uzreiz izbrīnīja, ka uz e-pastu neatnāca pat pasūtījuma apstiprinājums, toties nauda 14.00 eur tika uzreiz noņemta no konta. Lai gan viņu mājas lapā pasūtījuma veikšanas laikā tika apstiprināts, ka pasūtījums ir veiksmīgi reģistrēts. Nodomāju, ka laikam viss ir kārtībā. Mājas lapā teikts, ka piegāde ir 8-10 darba dienas. Norādītajā termiņā prece tā arī neatnāca. 06.05.20. Uzrakstīju viņiem, lai pajautātu par mana pasūtījuma statusu, norādot pasūtījuma numuru. Saņēmu atbildi: "labdien! Mēs pārbaudīsim pasūtījumu. Paldies". Pagāja vēl viena nedēļa, tā man arī vairāk neviens neko neatbildēja par mana pasūtīja statusu. 12.05.2020. Atkārtoti jautāju viņiem par mana pasūtīja statusu. Atbilde: "dobri den, izvinite zakaz kuda ta paterialas, verniom vam dengi 14 eur". Tā arī gaidu savu naudu atpakaļ līdz šīm brīdim. Diez vai to atgriezīs. Neiesaku šeit iepirkties.