Akcijas24.lv - akcijas24.lv

30.03.2011. iegadājos akcijas kuponu klasiskajam manikīram portālā akcijas24.lv, atšķirībā no citiem akciju portāliem (kuponiem), šis portāls atsūtīja rēķinu par izvēlēto pakalpojumu, nevis uzreiz piedāvāja apmaksāt caur internetbanku (kas iespējams arī nemaz nebutu tik būtiski), akcija noslēdzās 31.03.2011., rēķinu apmaksāju tajā pašā dienā kad pieteicos piedāvājumam (bija noradīts swed bankas konts, apmaksāju arī no swed), TAČU kupons uz e-pastu tā arī neatnāca, zvanīju 3 x no kurām pēdējā solija atzvanīt, BET tā arī gaidu ... :( nepatīkama pieredze, lai arī pakalpojuma summa nebija desmitos latu, nauda tomēr tika samaxāta, aicinu būt uzmanīgiem ikvienam, kas iamznto piedāvātos pakalpojumus caur atlaižu portāliem, kuri nu jau saradušies kā sēnes pēc lietus.
Uz šo konkrēto portālu mēģināju nosūtīt arī e-pastu, bet to izdarīt neizdevās. Tā kā kontaktinformācija nebut nav vērsta uz klientu ...

M Mindža 04.04.2011

Kaut kādi sekseri.

S Svetlana 06.04.2011

Arī iegādājos kuponu portālā akcijas24.lv. Samaksāju, un arī saņēmu nopirkto kuponu uz e-pastu.. Divu dienu laikā :))

I Igors 07.04.2011

Не знаю, покупаю у них уже не первую акцию и всегда присылают купоны и уже часть успел использовать. Очень доволен. Походу просто вы тут пишите по просьбе конкурентов.

K Keta 18.04.2011

Diemžēl arī es esmu nepatīkami pārsteigta par šo interneta saitu. Nevienam neiesaku tur ko pirkt, jo es samaksāju par kuponu 15.04.2011., pie piedāvājuma bija rakstīts ka līdz akcijas beigām palikušas 5h un 14 min., izvēloties šo konkrēto akciju paļāvos uz to ka nu noteikti 17.04.2011. šo kuponu būšu jau saņēmusi (man to vajadzēja dāvināt 18.04.2011. no rīta puses). Milzīgs izbrīns man bija kad viņi 3 x pagarināja akcijas termiņu par 15 h (3x15=45 h). Iestājas šoks jo saprotu ka knapi iekļaušos termiņā.
18.04.2011. no paša rīta skatos ka akcija BEIDZOT ir beigusies tātad manam kuponam būtu jau jābūt manā e-pastā, bet man par izbrīnu viņa tur nebija.
Zvanīju uz norādīto tel. uzreiz pēc 8.00 un puisis teica ka kuponu saņemšu pēc plkst. 10.00. es biju TĀDĀ šokā un domāju wtf????? Tā nu ap 11.00 kuponu vēl neesmu saņēmusi un zvanīju puisim vēlreiz uz ko viņš pajautāja rēķina Nr. un manu pastu. Teica ka tūlīt atsūtīs!!! Tas bija pirms 15. min.
Vienu vārdu sakot sabojāts viss pasākums un esmu nonākusi stūlbā situācijā, jo man nav ko cilvēkam uzdāvināt un 1h laikā es vairs neko nepaspēšu!! Man ir tādas dusmas uz šo akcijas 24.lv ka gribētos vērsties ptac!!!

E elita 06.05.2011

Es iegādājos 2 kuponus šajā portālā un esmu apmierināta!

E Evita 06.05.2011

es arī tur nopirku kuponu, kuru joprojām gaidu savā e-pastā, kā nav, ta nav... Pagaidīšu līdz akcija beigām.

L Linda 26.05.2011

Ļoti žēl, ka neizlasīju šeit komentārus pirms arī iegādajos manikīra kuponu no akcijas24.lv. Arī kā dāvnu, vismaz laiks vēl ir līdz dzimšanas dienai. Bija teikts, ka pienāks tās pašas dienas laikā kupons, nepienāca. Akcijai bija jau jābeidzas, tācu šodien skatos, ka tā ir pagarināta. Tagad cenšos sazināties caur epastu un caur skype. Neviens neatbild. Zvanīt gan šobrīd nevēlos, jo neesmu lv. Noteikti vairs neizmantošu akcijas24.lv. Esmu lietojusi kopaletak.lv un arī citylife.lv, nebija nekādu problēmu, kuponus saņēmu uzreiz, tāpēc nesaprotu, kā darbojas šis portāls.

K karina 04.06.2011

Я тоже попалась на махинацию этого портала!Жаль что искать отзывы об этом портале начала только тогда, когда поняла что купон уже не получу!!Таких придурков засудить надо, а те кто пишет что купон получили скорее всего сами там и работают..чтоб вы подавились этими деньгами и они вам еще огромным горем обвернулись!!Счастья!а всем остальным желаю быть внимательнее