www.sudzibas.lv akcija "Lucky Dog" Maximas akcija "Lucky Dog"

akcija "Lucky Dog" - Maximas akcija "Lucky Dog"

Ta nu pie mums notiek!Akcija kura jaiegadajas "Lucky Dog" 1 litra pet pudeles un par sakratajiem cekiem var iegut balvas ir vieniga mulkosana! Sakraju, gaju mainit pret balvam, bet lieta tada, ka veikala kurs atradas PASAZA man informacijas centra pateica ka akcija beigusieS VAKAR (kaut akcijas kupona noradits-1 augusts (IESKAITOT)! Aizbraucu uz otru MAXIMA veikalu, tur man laipni paskaidroja ka akcija sodien vel ir speka, bet balvu vairs nekadunav palicis un lai es zvanot uz nummuru kurs noradits uz akcijas kupona! JUS DOMAJAT KA SO NR. VAR SAZVANIT!!! NEE!!! Kur akcijas jega? Perc un kraj lai pectam paliktu tuksaa!!! Lur lai sudzas?

R Rubenis 02.08.2011

You stupid alcoholic bitch! I'll tell you what - you can stomp these empty bottles in your ass and vagina!