www.sudzibas.lv Akapa SIA Līguma neizpildīšana un neprofesionāla attieksme

Akapa SIA - Līguma neizpildīšana un neprofesionāla attieksme

2022 gada janvārī tika uzsāktas pārrunas ar Oskaru Suveizdu par nepieciešamību veikt meža stigošanu. Pēc ilgām pārrunām un balstoties uz to ka ir ziema, līgums tika parakstīts 2022 gada aprīlī. Balstoties uz līguma nosacījumiem 2022 gada aprīlī tika samaksāts avans 125.00 EUR apmērā. No tā brīža komunikācija pārrāvās, Oskars Suveizda neatbildēja uz telefona zvaniem vai ziņām messendžerī WhatsApp. Sakarā ar veselības problēmām iniciatīva komunicēt no manas puses bija minimāla. Tikai uzrakstot elektronisku vēstuli ar velmi abpusēji izbeigt šo līgumu, man tika atgriezta avans, bez paskaidrojumiem vai atvainošanās.

Šī ir informatīva sūdzība ar manu sliktu atsauksmi par Oskaru Suveizdu, kas neizpildīja līguma nosacījumus un negrib risināt problēmas komunicējot. Man netika paskaidrots kapēc šī līguma priekšmets netika veikts un Oskars Suveizda pat neatvainojās. Šis ir piemērs par nekvalitatīvu pakalpojumu sniedzēju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes