www.sudzibas.lv AK METALL NAUDAS PROBLĒMAS, MEĻI

AK METALL - NAUDAS PROBLĒMAS, MEĻI

ŠĪ FIRMA IR MEĻI UN KRĀPNIEKI! NODEVU SAVUS METĀLLŪŽŅUS Š.G. 1 JŪLIJĀ UN DIVAS NEDĒĻAS NEVARĒJU SAŅEMT SAVU NAUDU PAR METĀLU. ZVANĪJU KADBEIDZOT SAMAKSĀS BET PIEŅĒMĒJA ELĪNA PASTENEKA BURTISKI RUPJI MANI PASŪTĪJA DIRST. TIEŠI TĀ ARĪ PATEICA - BEIDZ DIRSTIES BRAUC MĀJĀS UN GAIDI KAD SAMAKSĀS! ZVANĪJU KATRU DIENU, JO REKLĀMĀS VIŅI SOLA KA VISĀTRĀK SAMAKSĀ UN VISLABĀKO CENU PAR METĀLU, TAČU TIE IR MELI. TUR PRETĪ IR LATMETĀLS UN LAI ARĪ VIŅI SAMAKSĀ 3 DIENU LAIKĀ CENA IR LABĀKA. NEKAD NETICIET UN NEUZĶETIETIES UZ AKMETALL SOLĪJUMIEM. AGRĀK JAU BIJA LABI, VIENMĒR ,MAKSĀJA, BET MAN TEICA KA TAGAD IR NOMAINĪJUŠIES ĪPAŠNIEKI UN LĪDZ AR TO ARĪ DARBINIEKI. TAGAD AK METALL PREZIDENTS IR NIKOLAJS VARGANOVS NO GAUJAS, KURŠ JAU SEN IR VISIEM PAZĪSTAMS KĀ ZAGLIS, MELIS UN MALUMEDNIEKS, TĀPĒC NEVIENAM NEIESAKU VEST SAVUS METĀLUS UZ ŠITO FIRMU JO VAIRS NAV UZTICAMA FIRMA.

D

A ANATOLIJS.K 24.07.2013

Kautkada divaina firma ta tur ira, izskatas pec naudas apmazgasanas kantora. Lidz julijam viss bija okey, labas cenas bij, maksaja stundas laika bet tagad vispar nav verts tur neko nodot cena sliktaka visa sigulda un darbalaiks briesmigs. Nafig vispar strada tas placis? Kruta ka jauna pienemeja Elina ir dura kautkada, krasainaja vispar fishku nerubi, iesmeret vinai var dajebko.

J JānisOzols 06.08.2013

Jaunā metāllūžņu pieņēmēja Elina Pasteneka toč kaut kāda dura. Uzvedas tā, it kā būtu viņas peronīgais pieņemšanas laukums. Strādā kā patīk, nāk uz darbu kad patīk, slēdz ciet kad grib, ēd pusdienas kad pagadās. katru dienu citā laikā pusdienas laiks. Bardaks ne firma!