Aja Miglāne - Ārsta ētika

Labdien!
Nesen ar sāpošu zobu griezos zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā pie dr.A.Miglānes, neko labu par šo vizīti nevaru pateikt. Kamēr daktere aizrautīgi komentēja manu zobu itkā slikto stāvokli, to ka zobus es, acīmredzot, vispār netīru , kabinetā atradās viņas meita. Nesaprotu , kāpēc tur ir vēl trešā persona , kas šo visu klausās? Tas kā ārste mēģināja man iestāstīt , ka zobi vispār nav mazgāti ir vienkārši apsveicami! Neprasot veica zoba rentgenu , par ko es maksāju. Arī citu viņas pacientu aprunāšana labojot man zobu bija vienkārši fenomenāla!!!Nevienam neiesaku šo zobu dakteri! Pieredze vienkārši briesmīga, arī darba kvalitāte nav augstumos!

N neKārtībnieks 24.04.2014

Ceru turpmāk rūpēsies par saviem zobiņiem, lai nav kauna pie cita zobārsta iet :))

A Andžela 25.04.2014

Vai tad Jums kā pacientam nav tiesību pateikt, ka nevēlaties, lai kabinetā ir vēl kāda trešā persona? Vai ka kategoriski nepiekrītat veikt rentgenu, lai gan tas nepieciešams diagnozes uzstādīšanai? Izskatās, ka šeit vienkārši patiesība acīs kož - sāpošs zobs jau no kaut kā ir sabojājies, un diez vai no perfektas higiēnas. Ārsta ētikas ievērošana nenozīmē Jums melot par Jūsu mutes dobuma stāvokli. Vēl interesanti, kā un pēc kā Jūs izvērtējāt ārstes padarītā darba kvalitāti - vai Jums ir attiecīgā izglītība?

G Gulbis123 23.05.2018

Pateicoties dr. Miglānei manu dzīvi vairs nebojā fobija no zobu ārstiem. Ļoti jauka, pretīmnākoša un uzmanīga. Domāju, ka sūdzības autore vienkārši visu uztvēra ļoti sāpīgi un emocionāli.