Aizputes betons - Krāpšana

Pirms 7 mēnešiem šī firma paņēma no mums preci 5000 eiro vērtībā ar norunu par to norēķināties mēneša laikā. Līdz šim brīdim apmaksas tā arī nav, kaut arī visa prece jau sen iztirgota. Gatis liniņš, kurš sevi sauc par uzņēmuma vadītāju, kaut arī lursoft šo informāciju neapstiprina, no parāda apmaksas izvairās, klausuli neceļ, uz vēstulēm neatbild. Pat ja reaģē uz vienu no 10 atgādinājumiem, runā niķīgi. Esiet ļoti uzmanīgi ar šo firmu, strādāt bez 100% priekšapmaksas ar viņiem nedrīkst, bet labāk vispār izvairīties no jebkādas sadarbības. Un neuzticēties Gatim Liniņam, viņš daudz ko stāsta, bet dzīvē ir parastais blēdis.

G Gulbenietis 28.10.2021

Kāpēc devi 5 k uz mēneša pēcapmaksu kaut kādam ļevajam blēdim? Vecais stāsts - 5 eur paņēma un atdeva laikā, desmit eur paņēma un atdeva laikā, bet 5 k paņēma un notinās?