Aizliegumiem - Aizliegumi

Kas par absurdu man draudzene ir invalīds un viņa nevar tik līdz slimnīcai veikalam aptiekai utt jo mašīna nevar atrasties draugi var tikai radinieki līdz sabiedriskajam transportam viņa netiek nav spēka un ka invalīdiem šajā situācija rīkoties?

н НеКариньш 13.02.2021

А есть же выход: для начала уберите из руководства страны американца и немецкого еврея...

E Esme19 14.02.2021

vediet mašīnā, sakot, ka esat invalīda pavadonis. Ja invalīds spēs uzrādīt invaliditātes apliecību, nebūtu jābūt problēmām. Veikalā gan staigājošu cilvēku neielaidīs ar pavadoni - to pati redzēju, kā manā acu priekšā apstādināja kundzi ar visu apliecību, pieaugusī meita aizgāja pirmā, kundzi ielaida sagaidot iepirkuma ratus - kā atsevišķu personu. Ja persona ratiņkrēslā un acīmredzami asistējama, pavadonis var doties līdzi visur.