www.sudzibas.lv Aizkraukles taksometrs Slikts servis, sieviešu pārstāves neved, bloķē viņa sieva

Aizkraukles taksometrs - Slikts servis, sieviešu pārstāves neved, bloķē viņa sieva

Labdien, vēlos nu jau uzrakstīt savu bēdu, jo Aizkraukles taksometrs Jānis Zvirgzdiņš nepilda savu darbu. Zvanot pasūtot taksometru viņa sieva bloķē sieviešu pārstāvju dzimumu un raksta negantas lietas. Naktīs taksis vispār nav pieejams, pa dienu esi jau bloķēts. Lūgums tikt piemērotam pārrunas pēc cilvēktiesības panta.

V

E Elizabeteeliza 20.06.2023

Piekritu. Man ari pateica, ka taxis nav pieejams un pectam kad zvaniju, nevareju sazvanit.

RAMONA👀 20.06.2023

Pati savu ierakstu komentē no cita profila?

Velvetpopstar 20.06.2023

Nevar izpildīt,jo viņa nepamatoti greizsirdība sieva bloķē .

D DianaSilva 20.06.2023

Tā ir taisniba, man bija šāda situācija, bērnu vajadzēja aizvērt uz bērnu ballīti, takā man pašai tiesību nav un virs tajā brīdī nebija mājās, nācās izmantot šo pakalpojumu. Lai gan izmantoju pirmo reizi, jo atradu numuru interneta. Tad mēģināju zvanīt , atbildēja, ka PĒC stundas būs. Kad bērnam jau biju sasolijusi, ka pēc stundas dosimies ceļā, pazvanīu, necēla. Pēc 5 minūtēm man atzvana un sieviete, laikam viņa sieva, man rupjiem vārdiem SOLIJA SADOT PA SEJU.
Atvainojiet, bet vai tā ir pareiza rīcība? Izstāstīju vīram, kurš gribēja atzvanit atpakaļ un pajautāt, kāpēc klientam nezināmam sola pa seju, jo vajag aizvest bērnu uz ballīti, mans numurs jau bija nobloķēts .
Vai tā ir normāla rīcība taksometru pārvadāšana, kad viņu privātās nesaskaņas jaizgāž uz svešiem klientiem?
Nezinu, bet, laikam vairs neizmantošu Aizkraukles Taksometrs pakalpojumus. Un iesaku citiem arī. Vai arī tikai izredzētie tiek vadāti? 🤔