www.sudzibas.lv Aizkraukles poliklīnika reģistratūrā nevar pieteikties pie neirologa

Aizkraukles poliklīnika - reģistratūrā nevar pieteikties pie neirologa

Sveicināti, sāksim ar to ka biju jūlijā pierakstīties pie neirologa, reģistratūrā man pateica ka nevar pierakstīties ka jānākot 1 augustā, atnācu 1 augustā protams man kārtējo reiz atteica, pateica lai nāku 4 augustā, es no 8 - 8:15 mēgināju sazvanīt tas man neizdevās, par cik dzīvoju netalu aizgāju pa 5 min un šiem man pateica ka dakterei 10 augustā atvaļinājums ka līdz 10 augustam viss jau pierakstīts ka var tikai uz septembri pierakstīties, tagad lai tiktu tur ir jāmaksā pilnā cena 17 euro, pirmkārt negodīgi un otrkārt cūciski no viņu puses tas ir, kā viņiem šķiet tas viss ir tik vienkārši ka tik vairāk nopelnīt a tas ka cilvēkiem ir slikti viniem ir nošpļauties!!!