www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Slikts serviss

Aizdevums.lv - Slikts serviss

Neiesaku ņemt aizdevumu no šīs kompānijas! Tik rupju sievieti, kas zvana ik pēc 40min es nekur nebiju sastapusi!
Paņēmu telefonu, kura cena nebija liela, taču kā viņi izteicās - nebija pēdējie maksājumi, diemžēl tobrīd dzive steigā, noticēju viņiem un neko nepārbaudiju, kaut gan likās, ka esmu samaksājusi, bet to 20eur dēļ nekasīšos, bija svarīgākas lietas ko darīt. Taču tad izrādijās, ka man ir jāmaksā aizvien lielāka summa, jo: tika sūtita informācija par nokavēto maksājumu caur pastu, neskatoties, ka vēstules norādīto summu samaksāju, tā kā jau pāris dienas atšķīrās datumi ar viņu iecerēto datumu, man pašai nezinot, parāds joprojām auga, un jo vairāk nāca vēstules, jo vairāk man par tām bija jāmaksā (tiek pieprasīts vēl pāri 10eur maksājums par vēstules izdevumu).
Es sievietei, kas jau n-to reizi man zvanīja dienas laikā, palūdzu atsūtit visus datus uz epastu, par to man paprasīja 10eur! Es tiešām nezināju, ka vēstule un epasti ir tik dārgi mūsdienās, un izrādās, lai tagad es iegūtu apstiprinājumu, ka man ar viņiem saistības ir beigušās, par to ir jāmaksā! Kompānija gan māk iegūt sev vajadzīgo naudu! Beeigās viena telefona dēļ, kura maksājums man beidzās jau pirms vairāk kā pusgada, es laikam esmu tikusi vaļā no šis kompānijas! Ļoti nožēloju, ka vispār iesaistījos ar viņiem! Par to naudu es varēju divreiz labāku telefonu nopirkt!

K Krishinjsh 01.07.2016

Visos gadījumos, kad sūdzās par nebanku aizdevējiem problēmas rodas, jo klients nemaksā un tad meklē utis aizdevējā. Ņemot aizņēmumu, Tev noteikti iedeva līgumu ar maksājumu grafiku, paņem grafiku, paņem bankas izdrukas par mēnešiem kuros esi visu apmaksājis un nosūti viņiem, tas nemaz nav tik grūti, bet ja neesi kādu maksājumu veicis, tad nebrīnies, ka par to jāmaksā soda nauda!

G Gena_6ex 08.07.2016

Stulba sudzība, nesamaksā, pēc tam brīnas - slikts serviss. Iedomājies, ja aizdevums rakstītu tā, par visiem saviem klientiem, kuri laikus nemaksā. Viņiem tas arī nav labi - jāmaksā algas, īres, un visu pārējo. Ja paraksti līgumu, ja ņem naudu no citiem - esiet tiek laipni, visu atgriezt laikā, un bez problēmām, un palasiet līgumu. Man bija daudz līgumu ar aizdevumu un citām kompānijām, bet ne reizi nebija problēmu, jo vai nu maksāju laikā, vai arī nokavējot kaut vai vienu dienu zvanu un prasu - cik tagad ir jāsamaksā, ko darīt, lai nebūtu problēmu. Citā kompānijā pat kad kavēju 2-3 dienas, neko papildus maksāt nevajadzēja, laikam tāpēc ka pats zvanīju, un risināju to, nevis kompānijas darbiniekiem to bij jādara !

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!