www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Nepatīkama attieksme

Aizdevums.lv - Nepatīkama attieksme

Labvakar!Ceru, ka līdz šī uzņēmuma vadībai nokļūs šī sūdzība. Manai omei, kā jau vecam cilvēkam, Top-Shop iesmērēja matraci. Pilnai laimei, ome vēl parakstīja aizdevuma līgumu. Saņēmām sms, ka ir radies parāds, jo protams tas netika samaksāts, + kaut kāda karte, kas bija it kā dāvana, par kuru beigās jāmaksā. Ok, omei morāli nolasīju, visu kredīta atlikumu arī beigās samaksāju. Stāvēju blakus, kamēr viņa zvanīja Aizdevums.lv, lai konkretizētu summu un tiktu vaļā no saistībām. Viens ir tas, ka -piedzinēju vai parādu atgūšanas daļas darbiniece Raita vai Rudīte (nebija skaidrs ar ko tika runāts, bet vārds sākās uz R..). Starpcitu, beigās ome knapi pierunāja, lai nosauc operatora vārdu ar ko runāja, uzvārdu atteicās teikt, jo tas nav viņas pienākums, esot kaut kāda vecākā vai vietniece-mums vajadzēja drošībai, lai vismaz summa, kuru samaksāsim, ja gadījumā kaut kas ir ne tā, lai ir uz ko balstīties. Sieviete runāja tik augstos toņos, turklāt valodas zināšanas - krievu valoda - (elementāra sarunvaloda-) zem katras kritikas... Skaidrs, ka valsts valoda ir latviešu valoda, bet ome mums tikai nesen sāka šo valodu apgūt (tiešām vecs cilvēks būdams-mācās), jo pārcēlās no citas valsts. Protams bija stulbi jautājumi, kāpēc kredītu izsniedza, ja viņai pensija ir ļoti maza, kāpēc kurjers atved aizdevuma līgumu, kuru pat neļauj līdz galam izlasīt... Jā, vajag arī TOP-SHOP to visu uzdot, jo var gadīties, ka pensionāram nav neviena, kas palīdz..un kur nu samaksā viņa vietā.Nu, mīļie, veci cilvēki paliek veci cilvēki, paraksta visu-nelasot, uzdod stulbus jautājumus, jo nezin, ko šajā situācijā darīt. Tā nedrīkst.. Es biju lieciniece - kā telefonsarunā bija augsti toņi no darbinieces puses, kaut gan visu to pašu varēja pateikt mierīgi.. :) Un man, kā cilvēkam no malas, pirmā dzirdēšana, ka 1937.gada cilvēkam izsniedz kredītus... Pati strādāju privātajā sektorā un ar klientiem ir jāapejas kā ar spalviņām, šāda attieksme vien var būt par iemeslu, lai atbrīvotu no darba+slikta valodas prasme apkalpošanas sfērā, kur nu vēl šādi, kā to izdarīja Rudīte vai Raita-darbiniece bez uzvārda no Aizdevums.lv. Ar cieņu, Ieva Liepa

U

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!