Komentāri (5)

H hahaha... 24.10.2014

neko jaunu neuzzinaju

V vidzemnieks 24.10.2014

Nu tie laiki ir pagājuši uz neatgriezšanos, kad kredītfirmas pat saviem parādniekiem sūtija jaunu kredītu piedāvājumus. Saprotiet jel to?!

T trakotais 27.10.2014

ok, paldies. Ļoti svarīga informācija, tagad pateicoties šim komentāram nekad neņemšu kredītu. Tu izglābi man visu dzīvi. Paldies.

K Kranins 31.12.2014

Maldinoši līgumi, nekompitenti darbinieki, nenomaksātās summas runājot ar katru darbinieku atšķiras.
Par maksājumu Jums atgādinās vismaz četras čiepas, kas savā starpā nav vienojušā, kas ar klientu atrunāts un tēlos muļķes, kauras ne par ko nav informētas. Jums zvanīs brīvdienās un pēc darba laika beigāmTāda sajūta ka šī uzņēmuma darbiniekiem neizmaksāalgas vai avansus līdz jūs neesiet veicis kārtējo maksājumu, Viņi nakšņo pie datoriem ar telefonu rokās un acīmredzot pēta, kam vēl varētu atgādināt, ka viņam jāveicmaksājums. Turklāt šis uzņēmums metnekorektus paziņojumus par jūsu kredītvēsturi, datus neaktualizē un reāli bezkaunīgā veidā izmanto datu bāzes klientu datu pasliktināšanai, neskatoties uz to kaesat veicismaksājumus. Neuzķeratiesuz lētiem reklāma strikiem un iesaku labāk kreditēties Bankās nevis kaktu kantorī, kuram uz jūsu rēķina ir jānopelna savasalgas un jāapmaksā Barona centra ofisiņa izmaksas, pluss protams apetīte rodas ēdot un nekaunīgā veidā jūs centīsies apmuļķot.

I Ieva123456 31.10.2015

Labdien visiem sevi cienošiem cilvēkiem.
Esam saskārušies ar rupjiem pārkāpumiem no šī uzņēmuma puses.
Manuprāt šis uzņēmums ir pelnījis nopietnu audita pārbaudi.
Nevienam neiesaku šo kredītu izsniedzēju.
Mans viedoklis ja nevarat saņemt kredītu bankā.
Labāk atlieciet kredīta ņemšanu uz labākiem laikiem.
Nekā vergojat šādiem aizdevējiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes