Aizdevums.lv - Kredīts

Vēlējāmies SIA aizdevums ņemt kredītu auto iegādei. Tika prasīts galvotājs, kuru ļoti ātri pieteicu. BEt tad sākās galvotāja izpratināšana. Jocīgi, ka kredītu ņemu es, bet pietika tik ar to, ka tika piezvanīts uz darba vietu un paprasīts cik ilgi te strādāju. a savukārt galvotājam tiek prasīts konta izraksts. Nepietiek ar to, ka tas tiek ātri aizsūtīts, viņus neapmierina formāts, kādā tiek atsūtīts šis konta izraksts. Tā šī izskatīšana ilgst 2 dienas.
Tik tiešām nesaprotu, vai tad nevar uzreiz pateikt jā vai nē, nevis novilcināt laiku.
Darbinieki arī nav atsaucīgi, pašiem bija jāzvana un jāinteresējās par to, kā norit šī darbība.
Sūtot e-pastu, nav nekādas formālās sarakstes, kas liek secināt, par firmas darbinieku izglītību, ja pat nevar rakstīt formāli, bez visādiem " vnk - vienkārši" tas kā piemērs.

Ja ir iespēja, izvēlieties citu kompāniju, ar šo tik viena noņemšanas.

E

F frahan 26.06.2012

Pilnīgi nepiekrītu. Pieteikumu izskatīšana nav "jā vai nē", tas ir darbietilpīgs process. Un jā šīs aizdēvējs prasa konkretus dokumentus, tad, lūdzu, aizsūtiet, arī formāts ir svarīga lieta, jo visur konta izraksti prasīti .pdf formātā. Ar tādu pieeju Jums neviens kreditors nedos naudiņu uz auto.

R Raimonds21 23.08.2013

Iespējams, ka pašu kļūdas un steiga, iespējams, ka jāmeklē cits aizdevējs. Ir arī tādi, kas gatavi izskatīt pieteikumu mazāk kā 1 stundas laikā. Iespējams, ka tas varētu būt labāks variants - http://www.autokrediti.lv/auto-lizings
No otras puses, ne visiem tas der, jo likmes šķiet ir augstākas kā bankās, bet, ja banka neaizdod..