www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Kredīta atmaksas grafiks

Aizdevums.lv - Kredīta atmaksas grafiks

Saņēmu atgādinājuma vēstuli no aizdevums.lv par itkā nokavētu maksājumu uz 11. 05. 2016 par līgumu nr. Merofs - (..) .
Saskaņā ar līgumā paredzēto maksājuma grafiku, pēdējais maksājums man bija jāveic 25. 03. 2016.
Sakarā ar veikto atomātisko maksājumu swedbankā, pēdējais maksājums tika izdarīts 21. 03. 2016 !!!
Zemāk pievienoju maksājuma apliecinājumu pdf formātā.
Tāpēc neuzskatu, ka esmu kaut ko parādā, jo no savas puses esmu veikusi visus maksājumus saskaņā ar maksājumu grafiku.
Tāpēc lūdzu viņiem izdarīt nepieciešamos labojumus aizdevums.lv reģistros!
Pieļauju, ka tā ir kāda neadvancēta datorprogramma, kas pieļauj šādas kļūdas.

V

V vifcis 16.05.2016

Man jāatvainojas kompānijai Aizdevums.lv par pārsteidzīgo vēstuli. Kā izrādās pati nebiju gana uzmanīga un nebiju līdz šim ievērojusi, ka Līguma nākamajā lapā ir maksājumu grafika "astīte" ar vēl pāris mēnešiem...
Atvainojos! RĪTS GUDRĀKS PAR VAKARU!

J janispopii 14.12.2016

Prieks, ka viss tomēr nokārtojās. Bet, ja nu kas, ieteiktu palasīt http://aizdevums365.lv/. Tur diezgan daudz noderīgas informācijas. Katrā ziņā man tas palīdzēja neapjukt :)

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!