Aizdevums.lv - Krāpšana

Neejiet strādāt uz Aizdevums.lv, ja cienāt sevi! Ņirgājas par cilvēku, pieņem, tad atlaiž. Nekompetenta un vulgāra vadība Liepājas filiālē. Vispār to pat nevar saukt par vadību- nav ne prasmju, ne zināšanu šajā jomā!
Neprot ne darbiniekus apmācīt, ne komunicēt ar viņiem , kur nu vēl vadīt un saliedēt kolektīvu.
Esiet piesardzīgi ieraugot kārtēju sludinājumu par vakanci!

R

Komentāri (2)

A Aizdevums.lv HR 03.11.2016

Labdien!
SIA Aizdevums.lv darba tiesiskajās attiecībās ar darbiniekiem vienmēr ievēro LR Darba likuma normas, t.sk. tiek ievērota likumā noteiktā darba tiesisko attiecību nodibināšanas un izbeigšanas kārtība. Pārbaudes laiks darbiniekiem tiek noteikts ne tikai ar mērķi, lai novērtētu jaunā darbinieka prasmes, bet arī tāpēc, lai dotu darbiniekam iespēju izvērtēt darba specifiku un vēlmi strādāt attiecīgajā amatā.
Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi sakarā ar radušos situāciju, uzņēmuma personāla nodaļa ir vienmēr gatava sarunai, tāpēc lūgums rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@aizdevums.lv

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes