Aizdevums.lv - Krāpnieki

2013. gada augustā nolēmu izmantot šīs nebanku kreditēšanas iestādes pakalopjumus iegādājoties profesionālu fotokameru.Maksāju rēķinus 15-jā datumā,pēc apmaksas grafika.Pēdējo maksājumu veicu 15.februārī.19.martā saņēmu vēstuli no Aizdevums.Lv,ka esmu viņiem parādā 10,95.Sazinoties pa,atgādinājuma vēstulē norādīto tālruņa numuru man atbildēja,ka nauda nav ienākusi līdz 15.datumam,tāpēc arī soda nauda.Noskaidrojot problēmas būtību ar uzņēmuma darbinieku,attieksme bija,ne tā pozitīvākā,respektīvi-vari tu sūdzēties kur gribi mums po....j
Tātad,ja jums ir līgums ar Aizdevums.lv un jūs visu esiet nomaksājuši,tas vēl nenozīmē,ka jūs nesaņemsiet vēl rēķinu ar "pārsteigumu".

K Krishinjsh 26.03.2014

Maksā laikā durik nevis te pīxti!!

K Kranins 31.12.2014

Maldinoši līgumi, nekompitenti darbinieki, nenomaksātās summas runājot ar katru darbinieku atšķiras.
Par maksājumu Jums atgādinās vismaz četras čiepas, kas savā starpā nav vienojušā, kas ar klientu atrunāts un tēlos muļķes, kauras ne par ko nav informētas. Jums zvanīs brīvdienās un pēc darba laika beigāmTāda sajūta ka šī uzņēmuma darbiniekiem neizmaksāalgas vai avansus līdz jūs neesiet veicis kārtējo maksājumu, Viņi nakšņo pie datoriem ar telefonu rokās un acīmredzot pēta, kam vēl varētu atgādināt, ka viņam jāveicmaksājums. Turklāt šis uzņēmums metnekorektus paziņojumus par jūsu kredītvēsturi, datus neaktualizē un reāli bezkaunīgā veidā izmanto datu bāzes klientu datu pasliktināšanai, neskatoties uz to kaesat veicismaksājumus. Neuzķeratiesuz lētiem reklāma strikiem un iesaku labāk kreditēties Bankās nevis kaktu kantorī, kuram uz jūsu rēķina ir jānopelna savasalgas un jāapmaksā Barona centra ofisiņa izmaksas, pluss protams apetīte rodas ēdot un nekaunīgā veidā jūs centīsies apmuļķot.
Duriks esi tu un tavs uzņēmums AizdevumsLV SIA.:)))))))))

S Soofia 15.07.2015

AIZDEVUMS.LV
Tad kāpēc izmaiņas netiek veiktas vienojoties, lai arī kāds labums būtu klientam, vienmēr pasaka- mēs privāts uzņēmums un rīkojamies kā gribam, kā pašiem izdevīgi.
Ja ņem kredītu Aizdevumā, vispirms jādomā ar galvu, jo viņiem nav nav nekādu "griestu"- % briesmīgi, ņēmu kredītu ar pārkreditāciju, kur agrāk bija jāsamaksā lielākais 100EUR, tagad paprasīja 500EUR, līdz ar to palielinājās kredīta summa, paņēmi kredīti 4000EUR +%jāsamaksā pie 8000EUR, vai tas ir normāli, tā ir īsta cilvēku krāpšana (tas viss parādās, tad kad kredīts ir jau noformēts, sākumā netiek teikts, ka būs jāsamaksā ši briesmīgā summa) un kāpēc ir jāmaksā katru mēn.par kaut kādu apkalpošanu, kas tā par apkalpošanu, ja nauda tiek pārskaitīta caur internetbanku- murgs !!!
Un vēl- ja vēlies samaksāt piem.uz priekšu par kādiem 3-4 mēn., tad pasaka, ka maksājumu jāveic no beigām, kur mazāki %, vai tas ir likumīgi, vai tādu kaut ko drīkst darīt arī "privātuzņēmums" un saka izdevīgi jums būs, jamaksāsiet visu summu- kas tie par brīnumiem, vienmēr- cik ņemti kredīti kārtība bija- ja vēlies maksāt uz priekšu, tad veic 1 mēn.maksājumu ar % +2-3-4 mēn.summu bez %, 2-3-4mēn. % laukā, bet te izdomāts noplēst no cilvēka pēdējo ādu - tā ir tiešām īsta naudas izspiešana.
Kredīts paņemts uz 3 gadiem, maksāju 7 mēn., maksāju savu summu piem. 70EUR, viņiem nepar ko jāatdod = 150EUR, vai tas ir normāli ?
Sākumā atdod viņiem 4000EUR, tad jāsāk maksāt savus 4000EUR aizņemto naudu, tak jābūt kādai loģikai

I Ieva123456 31.10.2015

Labdien visiem sevi cienošiem cilvēkiem.
Esam saskārušies ar rupjiem pārkāpumiem no šī uzņēmuma puses.
Manuprāt šis uzņēmums ir pelnījis nopietnu audita pārbaudi.
Nevienam neiesaku šo kredītu izsniedzēju.
Mans viedoklis ja nevarat saņemt kredītu bankā.
Labāk atlieciet kredīta ņemšanu uz labākiem laikiem.
Nekā vergojat šādiem aizdevējiem.