www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Klientu neinformēšana

Aizdevums.lv - Klientu neinformēšana

220.lv izmantoju akciju, kas piedāvāja preces iegādāties ar bezprocentu līzingu, izvēloties aizdevums.lv.
Ar procentiem viss ir kārtībā, tie nav aprēķināti, taču paskatoties apmaksas summu samulsu.
Cena lielāka nekā bija norādīts. Nevienā brīdī neparādījās tāda summa, kas parādās apmaksas grafikā.
Aizdevums.lv ieturējis komisijas maksu par līguma noformēšanu 10% (!) apmērā no kopējās aizdevuma summas.
Par to nevienā brīdī nekas netika teikts.
Manalīguma noformēšana izmaksājusi 20.42 Eur. Iedomājies, kas būtu, ka lzingā ēmtu kaut ko pa 2000 Eur nevis 200 , Tad līguma sastādīšana izmaksātu 200 Eur
OK , lai ņem cik grib, bet pirms tam par to ir jāinformē.

Atbilde no Aizdevums.lv Support Pārstāvja atbilde 28.09.2017

Labdien!
Atbildot uz Jūsu sūdzību, kurā norādāt, ka netikāt informēta par komisijas maksu par līguma formēšanu, paskaidrojam, ka 25.10.2016. Ministru kabineta noteikumu Nr. 691 “Noteikumi par patērētāja kreditēšanu” 14.punkts nosaka, ka: “Reklāmā, kurā piedāvāta iespēja kreditēt patērētāju un norādīta procentu likme vai cita skaitliska informācija par kredīta izmaksām, ar uzskatāma piemēra palīdzību skaidrā, lakoniskā un viegli uztveramā veidā norāda (ja konkrētiem kreditēšanas līgumiem nav noteikts citādi):
14.1. aizņēmuma likmi (fiksētu, mainīgu vai abas) kopā ar informāciju par piemērojamām maksām, kas iekļautas kredīta kopējās izmaksās patērētājam;
14.2. kredīta kopējo summu;
14.3. gada procentu likmi. Vizuālajā reklāmā šo informāciju norāda vismaz tikpat viegli uztveramā veidā kā jebkuru procentu likmi vai citu līdzvērtīgu skaitlisko informāciju par kredīta izmaksām;
14.4. kreditēšanas līguma darbības termiņu, ja tāds ir;
14.5. ja kredīts ir atlikta maksājuma veidā par konkrētām precēm vai pakalpojumiem, – preces vai pakalpojuma cenu un jebkādas sākotnējās iemaksas lielumu;
14.6. kopējo summu, kas jāmaksā patērētājam, un veicamo maksājumu apmēru, ja iespējams;
14.7. obligātu pienākumu uzņemties ar kreditēšanas līgumu saistītu papildu pakalpojumu, piemēram, obligātu apdrošināšanu, ja līguma par papildu pakalpojumu noslēgšana ir nepieciešama, lai saņemtu kredītu vai saņemtu to ar piedāvātajiem noteikumiem un nosacījumiem, un minēto pakalpojumu izmaksas nevar noteikt iepriekš.”
220.lv reklāmas akcijas laikā visa augstāk norādītā, normatīvajos aktos kā obligāti norādāmā, informācija (gan televīzijā, gan internetā) tika sniegta pilnā apmērā, tai skaitā norādot, ka: “komisijas maksa par līguma noformēšanu ir 10% no aizdevuma summas”, līdz ar to Jūsu apgalvojums, ka: “par to nevienā brīdī nekas netika teikts”, nav pamatots. Pievienojam akcijas laikā publicēto reklāmas baneri.
Ar cieņu,
AIZDEVUMS.LV

Komentāri (5)

lulubele 26.09.2017

inbank jau ar tas pats,nesen pirku preci uz nomaksu 220.lv šīs pašas "akcijas" ietvaros

tanta 28.09.2017

Es vairs sen neticu,ka dod pezprocentu līzingu! Pirms ko ņemt,vajag palūkoties un salīdzināt cenas,kur citur var nopirkt tādu pašu preci un par kādu cenu un atklājas,ka piedāvātājs cenu uzcēlis un vēl +pakalpojuma procenti un izrādās,ka stingri visu pārmaksā! Labak palēnām pakrāt un paskatīt kur lētāk.

A Aizdevums.lv Support Pārstāvja atbilde 28.09.2017

Lūdzam skatīt pievienoto pielikumu.

I Irina Romanovska 12.07.2018
GDPR pārkāpums

Uzrakstīju e-pastu lai uzzinātu par kredīta dzēšanu. Man arbildēja ka atbilde bija nosūtīta uz e-pastu kurš man nav pazīstams,tas nozīmē 3.personai. Uz kāda pamata uzņēmums to dara?

M Mari Tvriga 11.04.2019
Slikts serviss

Gribēju pie aizdevums.lv paņēmt preci līzingā,2.04 aizsūtīju pieteikumu, šodien jau ir 11.04 un pieteikums vēl atrodas izskatīšanā! Protams tas man vairs nav aktuāli, jo preci jau iegādājos ar cita aizdevēja palīdzību.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes