www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Atmaksas grafiks

Aizdevums.lv - Atmaksas grafiks

Vēlējos veikt izmaiņas aizdevuma/ kreditēšanas līgumā, kā to paredz līguma noteikumi, jo minētā uzņēmuma kreditēšanas Gada procentu likme (GPL) no brīža, kad tika parakstīts līgums uz brīdi, kad bija jāsāk atmaksa, ir mainījusies gandrīz divas reizes - kļuvusi gandrīz 2 x mazāka. Vēlējos vienoties ar uzņēmumu, lai pārskata GPL un atmaksas grafiku samazina par 1 gadu, bet saņēmu noraidošu atbildi, ka lūk, uzņēmums aizdevums.lv nav nekāda banka, tas ir privāts SIA un var darīt kā vēlas - ja mainīs GPL, tad tikai uz lielāku. Tāda lūk attieksme. Iesaku visiem izvērtēt vai SIA " Aizdevums.lv" (www.aizdevums.lv) ir tas īstais kantoris ar kuru sadarboties.

Likumsargs 13.03.2015

Diemžēl tā ir, ja Jums līgums ir noslēgts ar vienu GPL, tad Jūs nevarat un aizdevējs ir tiesīgs Jums nemainī GPL, ja arī tas samazinās vai palielinās! Tāpēc jau tas ir līgums!
Cita lieta ir tad, ja Jūs noslēdzat līgumu kurā ir minēts, ja mainās GPL, tad tiek pārskatīts līgums.
Lasiet savu līgumu!

Tas, ka viņi ir privātie, tas nebūt nenozīmē, ka nav jāievēro likumi un līgumi!

A Armandooo 13.03.2015

Tāpēc jau tas ir līgums, ka pusēm vienojoties ir iespējams veikt izmaiņas. Būtība ir tāda, ka to, kāds ir līgums nosaka firma, personai jeb klientam ir nulles vērtība viņu skatījumā. Pat bankā iespējams veikt izmaiņas līgumos, pat no cietuma var ātrāk tikt ārā, ja vienojas ar prokuroru...

Likumsargs 13.03.2015

Neviena firma nepiekritīs mainīt līgumu sev par sliktu! To taču vajag saprast!

I Ieva123456 31.10.2015

Labdien visiem sevi cienošiem cilvēkiem.
Esam saskārušies ar rupjiem pārkāpumiem no šī uzņēmuma puses.
Manuprāt šis uzņēmums ir pelnījis nopietnu audita pārbaudi.
Nevienam neiesaku šo kredītu izsniedzēju.
Mans viedoklis ja nevarat saņemt kredītu bankā.
Labāk atlieciet kredīta ņemšanu uz labākiem laikiem.
Nekā vergojat šādiem aizdevējiem.

V vifcis 15.05.2016

Ari es aņēmu Atgādinājuma vēstuli no Aizdevums.lv par itkā nokavētu maksājumu uz 11.05.2016 par līgumu Nr. MEROFS (..)
Saskaņā ar līgumā paredzēto maksājuma grafiku, pēdējais maksājums man bija jāveic 25.03.2016.
Sakarā ar veikto ATOMĀTISKO maksājumu SWEDBANKĀ, pēdējais maksājums tika izdarīts 21.03.2016 !!!!!!!!!!
Zemāk pievienoju maksājuma apliecinājumu PDF formātā.
Tāpēc neuzskatu,ka esmu kaut ko parādā,jo no savas puses esmu veikusi VISUS maksājumus saskaņā ar maksājumu grafiku.
Tāpēc lūdzu izdarīt nepieciešamos labojumus Aizdevums.lv reģistros!
Pieļauju, ka tā ir kautkāda neadvancēta datorprogramma, kas pieļauj šādas kļūdas.