aizdevuma piedāvā uzticamas 72 stundas bez - aizdevuma

Sveiki, Mans vārds ir Ms Sylviane GAUDIN, individuālie aizņēmumi vienkāršas procedūras visām izmantojumu darbiniekiem un ierēdņiem ar triju mēnešu īpašumtiesību vai ārvalstu dzīvo Francijā vai Beļģijā vai jebkur jums ir. Vispārēja pielietojuma aizdevuma mērķis: - uzlabot dzīves vidi - Projekta Piegāde: auto, mēbeles, ceļojumi, utt ... Nav nepieciešamie pierādījumi, lai atbalstītu kādu konkrētu personu grūtos apstākļos šis plurālistiskas viedokli un starptautisko investīciju rezultātā man jauna veida investīcijas, kas ir gatavs. Patiešām, es piedāvāju savus pakalpojumus personām, kas ir patiesi nepieciešams finansiāls atbalsts vai nu radīt ienākumus veidojošās darbības, ir nodrošināt labāku nākotni ar procentu likmi aptuveni 5%, es gribu pateikt, ka es esmu gatavs piešķirt jums kredītu no € 1500 un vairāk nekā 500. € 000. Tātad, dot aizdevumus, vienlaikus griežot kapitālu, arī palīdzēja man palielināt manu dividendes. In Īsumā, tas ir maz pierādījumu par daudz kredītu, ka man. Es nekādā veidā pārkāpj likumu par augļošanu. Es esmu gatavs jebkuram godīgam un nopietni, protams, var maksāt man pieņemamā laikā. Tātad, ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mani, cik drīz vien iespējams manā pasta adrese: diskusijas vienoties iespējamo accord.En redzējis atbalstīt ikvienam nepieciešams. Lūdzu, rakstiet man uz šo adresi, kas ir: [slēpt]@gmail.com ka es izklāstīti pasākumi, kas iesaistītas iegūt aizdevumu. Jūsu atbilde būtu jāiekļauj summu, jums ir nepieciešams, lietderību aizdevumu pēc tālruņa kontaktiem. GAUDIN sylviane

D

P peksis 06.10.2011

Tavas vārds ir smirdīgais nigers - krāpnieks ! Neuzkeraties, krāpnieki !

L Likumsargs 06.10.2011

Nevajag atsaukties uz šāda tipa vēstulēm!
Te taču skaidrs redzams, ka kāds no Nigērijas ir kaut kur uzodis adresi www.sudzibas.lv un neiedziļinoties, kas tas par portālu liek iekšā sludinājumu, jo reāli tas ir sludinājums.
Domājiet reāli! Kurš īsts aizdevējs liks savu sludinājumu portālā, kas domāts sūdzībām!?
Secinājums viens - KRĀPNIEKI!
Nevajag atsaukties uz šādiem tekstiem. Šie teksti taču tulkoti ir ar google tulkotāju, jo ja būtu tulkojis dzīvs cilvēks, tad tas teksts skanētu pavisam citādi!