www.sudzibas.lv aizdevejs Dainis Kalvāns

aizdevejs - Dainis Kalvāns

Labdien ! vai kādam ir pieredze ar "aizdēvēju" Daini Kalvānu? Šis kungs apsola, ka var aizdot līdz 2000 Ls, bet tikai "viņam ir nepieciešamā neliela palīdzība". Uzraksiju viņam, jo bija interesanti - kas tas par aizdēvēju, kuram jāpalīdz. Izradās, ka viņš prasa, lai viņam pašam kaut kāds izpalīdzēja, viņam vajag nauda, 130 Ls "lai braukt uz Krieviju, lai saņemt tur lielu kreditu, un no tā summas viņš jau var aizdot kreditu citam"... Kalvāna kungs nosaka to par "sadarbību". Interesanti, vai kādam bija tāda "sadarbība" ar to gudrinieku?

I

L L 11.03.2010

Domāju, ka tās ir pilnīgās muļķības, es viņam arī biju uzrakstījusi. Viņš piedāvāja, ka varam sastādī līgumu par to, ka es viņam aizdoddu tos 130ls ceļam, bet ko tas līgums ja viņš no lētticīgajiem savāksies naudu un patiešām aizlaidīsies uz ārzemēm? Tērēt naudu tiesu darbiem?
Nu tiem krāpniekiem fantāzija sit augstu vilni:))

B Baņkieris 11.03.2010

Kārtējais krāpnieks!
Pirmkārt viņam Krievijā neviens kredītu nedos, jo viņš nav Krievijas iedzīvotājs!
NELAIME IR TĀ KA MŪSU CILVĒKI NEPROT LOĢISKI DOMĀT! JA PRASTU LOĢISKI DOMĀT, TAD ŠĀDUS JAUTĀJUMUS NEVIENS ŠEIT NEUZDOTU!!!

A Anna 12.03.2010

Я уверена - этот человек и не собирается ехать ни в какую Россию "за кредитом". Просто очередной жулик и мошенник, ищет доверчивых людей, которые по глупости или в силу безвыходных обстоятельств "клюнут"на его удочку и подарят ему 130 латов за просто так, а он, естественно смоется с этими деньгами. Да ведь это имя - Дайнис Калванс - уже не в первый раз мелькает и тут, на sudzibas.lv, и в Reklama.lv о нем писали и предупреждали люди, что это мошенник, и на e-tirgus.lv была на него жалоба. На время исчез из поля зрения, а теперь вот опять, как гриб поганый, объявился ! Точно так же, как некая Айя Гайле, которая дает объявления о выдаче кредита везде, где только можно, и каждый раз у нее новый e-mail. Это же элементарно - если человек (кредитор) солидный, честный и у которого все ОК, он же не будет скрываться каждый раз под разными адресами !

I ivars 12.03.2010

neielaidieties!!!
pēdējais murgs no sērijas''kemer būs aitas, tikmēr būs cirpēji''...

S Sanita 12.03.2010

" Varu nokartot aizdevumu lidz 2000 latiem uz liguma pamata. Tikai bus nepieciesama neliela palidziba. Sikaka informacija pa e-pastu..." - Luk, tas ir Daiņa Kalvāna sludinājums reklamas portālā SS.LV. Atkal viņš, maita tāda, cer uz to, ka cilvēki viņam samaksās ! KRĀPNIEKS !!!

A alise 22.03.2010

100 % krāpnieks!! Vēl tagad man ir parādā 30 ls par it kā kredīta izkāŗtošanas pakalpojumiem! Nesaprotu, kāpēc vēl nviens nav vinu nodevis policijai! Laika jau negrib ķēpāties ar šito smerdeli. Nekad nevienam neko nemaksājiet ar priekšapmaksām un visādam citādām figņām!

S sigy 02.04.2010

es mulke iekritu..adevu pedejos iekrajumus..kaut aizritos ar cilveku izsmaukto naudu.

P piepe 26.04.2010

Dainis Kalvans ir krāpnieks ar lielu stāžu! Es tikai brīnos, ka neviens par vinu nav sūdzejies policijai (jo apkrāpto ir daudz) vai kaut vai tik daudz pakustinajis pakaļu, ka noskaidrojis viņa adresi un aizbraucis tā pamatīgi šito jefiņu vismaz iekaustīt.

A Adele 26.04.2010

Visiem apkrāptajiem cilvēkiem jāierosina policijā lietu, lai sauktu pie atbildības. Var taču dabūt zināt viņa datus, ja ir zināms personas kods.