Aivisam SIA - Krāpšana

Šie notikumi norisinājās dažus gadus atpakaļ, tā kā vainīgie var netērēt laiku, mēģinot saprast vai šo raksta kāds nesenais klients.
Manai mašīnai parādījās problēmas ar degvielas sistēmu, kas izpaudās kā nevienmērīga motora darbība. Aizdzinu pie SIA Aivisam, jo bija dzirdētas labas atsauksmes. Auto pie viņiem bija aptuveni pus dienu. Kad problēma bija novērsta un devos pakaļ autiņam, prasīju viņiem, kas motoram tieši bija par vainu. Meistari teica, ka esot apsūbējuši sprauslu kontakti. Pie vainas iespējams esot nekvalitatīva motoreļļa. Viņi esot kontaktus notīrījuši. Tagad saprotu, cik tas smieklīgi izklausās. Par, tā saucamo, remontu samaksāju EUR 50. Pagāja daži mēneši un atkal parādījās tā pati problēma. Veicot diagnostiku, noskaidrojās, ka nestrādā viena sprausla. Atkal aizdzinu autiņu pie SIA Aivisam. Atkal atstāju mašīnu pie viņiem uz pus dienu. Pēc remonta meistari teica, ka atkal esot apsūbējuši sprauslu kontakti. Šoreiz gan samaksāju EUR 70. Tomēr man radās aizdomas. Iespējams tam pie vainas bija apkalpojošā personāla atturīgās atbildes un smīni, kad sāku konkrēti jautāt, kādu eļļu tad ir jālieto, lai sprauslu kontakti neapsūbētu.
Lai cik neticami tas nebūtu, pēc dažiem mēnešiem vecā sprauslu problēma atgriezās. Šoreiz gan es meklēju palīdzību citā servisā. Izrādās, ka darbības traucējumus izraisīja vaļīgi sprauslu kontakti un remonts izmaksāja EUR 10. Kontaktus vajadzēja tikai saspiest ciešāk. Tas prasīja aptuveni 15 minūtes.

Laikam SIA Aivisam darbinieki toreiz mani novērtēja pēc ārienes, lai saprastu, par cik un kā varētu apčakarēt. Saprotu, ka nevienam normālam mehāniķim nevarētu iestāstīt tos murgus par apsūbējušiem kontaktiem, bet ne visi spēj iedziļināties motoru uzbūvē. Ja tev nav nosmērētas rokas ar eļļu un izskaties pēc biroja darbinieka, tad ļoti liela iespēja, ka tevi mēģinās apčakarēt. Ieteikums visiem, kuriem nav tik labas tehniskās zināšanas vai arī, ja nav personīgas pazīšanās lielākajos Jelgavas servisos, pie Aivisam doties tikai kopā ar sev uzticamu mehāniķi. Jo savējos jau nečakarēs.

Ceru, ka šī atsauksme palīdzēs kādam ietaupīt liekas izmaksas.