Aivars Miscenko Krāpnieks. - Krāpšana

Aivars Miscenko. Veic celtniecības darbus un noalgo stradniekus kas veic gabaldarbus solot samaksāt tūlīt pēc darba veikšanas. Kad darbs tiek paveikts sakas jautrākā epizode ar atvainošanos un solījumiem ka nauda brauc, koleģis atvedīs, koleģis neceļ, būšu vēlāk, tiekamies deviņos, atsuti kontu parskaitišu utt.. Beigās nobloķē un nereaģē. Man ir visi viņa solījumi kā viņš man solīja naudu, rakstīja ka darbs ir izdarīts kvalitatīvi un ātri. Gribu brīdināt strādniekus lai neiet un netic aivaram tel 29731660 nauda nebūs tikai solījumi. Darbi notiek ogrē, un ainažos. Pašam viņam nodega māja un lūdza cilvēkus ziedot naudu, bet pats cilvēkus izmanto un krāpj.

Работяга 23.06.2018

Paldies par atsauksmi.. busim uzmanigak..

K karlisons123 25.06.2018

varbut papetiet ko pats Sandris Ķemers kas ielicis šo sūdzību ---strādā,un varbūt nemaz nav tā kā viņš te raksta! Jo----nevienam vēl nav NEsamaksāts,izņēmot cilvēku kas izvairās nodot savu darbu! un prasa naudu ,draud. Esam rūpīgāki pret darba devēju,jo nevajag kost tam,kas tevi baro.
Aivars ir vislabākais darbinieks,kas cīnās par strādnieku algām,par viņu interesēm,un ja tādi kā šis---grib krāpties un pieprasīt to ko vēl nav izdarījis kā vienojās,tad esiet arī uzmanīgi no šādiem strādniekiem ...
Kā strādā tā maksā un kā attiecas tā attiecas pret viņu.

Visiem samaksā pēc darba-šeit darbs nav nodots!