Aivars Eipurs - Krapnieks

Aivars Eipurs ir krapnieks un izmantotajs! Uzmanieties no si cilveka! Vins aiznemas naudu un neadod. piedava piedalities dazados palidzibas projektos un prasa par to dalibas maksu 250 eiro. Nekadu projektu vinam nav. Vins savos gados ir bez pamatlidzekliem jo vinam nav pamatienakumi un nav pamatdarbs. Paverojiet vinu un neklausieties vina' grudrajas' infantilajas spriedelasanas!

N

N Niks1 25.10.2018

Nu tas nav nekads jaunums ka Aivars Eipurs ir krapnieks!

A aicis24 26.10.2018

Būtu vismaz vārdu nomainījis,kad komentē pats savu rakstu.

really? 25.10.2018

"piedava piedalities dazados palidzibas projektos un prasa par to dalibas maksu 250 eiro"- nu nezinu gan kurs te ir tas glupais un kurs gudrais, tas,kurs speej citus parliecinat vai tas kurs notic!

N Niks1 25.10.2018

Ja skatas no krapnieka puses tad protams glupais ir tas kas notic un to tik krapniekam vajag!

K kaimiņiene1 20.11.2018

Labdien Aivar! Ceru ka tomērt kādreiz atdosi man tos 100 latus!. Tava bijusī kaimiņinie Jelgavā.

Z zigfrīds morgans 01.11.2019

Tas jau vecais dzērājs aivars! Laikam ka tagad nedzer bet kāda tam jēga jo tik un tā dzīvo dzērājiem raksturīgo dzīves veidu, dzīvot uz cita rēķina. Skatās kur ko dabūt par velti vai izkrat ar savu stulbo spriedelēšanu. Ne savam bērnam spējis palīdzēt materīali audzināšanā ne skološanās! Labi ka sieva viņam bija gudra izdarīga. Aivars jau vienmēr meklijis stiprās sievietes lai dzīvotu uz viņu rēķina.